Як позбутися від синців на тілі?

Сьогодні ми поговоримо про найбільш дієві методи, які допоможуть вам позбавитися від синців на тілі. Як правило, вони з’являються після ударів, падінь і так далі.

Примітно, що синці можуть утворюватися навіть від звичайних дотиків. Як правило, це свідчить про слабкі судини. А процес загоєння таких синців досить довгий. Зміцненню судин, а як наслідок, і запобігання синців, допоможе прийом вітаміну С.

Зрозуміло, синці не прикрашають людину. Особливо якщо у вас має відбутися важлива зустріч. Маскувати синяк не так-то складно, але от позбутися від нього набагато важче. Пам’ятайте: чим швидше після його появи ви докладете якісь зусилля для його зменшиння, тим швидше він зникне.

Якщо синяк утворився тільки-тільки, то потрібно прикласти холод. В ідеалі – лід. Якщо немає такої можливості, то підійде навіть струмінь холодної води. Так ви зупиняєте зайве надходження крові в пошкоджене місце.

Через кілька годин слід вжити заходів щодо розсмоктуванню гематоми. Зараз вже потрібно тепло. Можна поставити грілку, покласти гарячу сіль або зігрітий пісок в хусточці або мішечку.

Можна прикладати примочки і компреси. Ідеальний компрес з бодяги, однак пам’ятайте, що він може викликати дерматит.

Також, як і при будь-якому захворюванні, зверніть увагу на те, що ви їсте. Корисно їсти капусту і лимони, які містять вітамін С, так як вони допомагають відновити судини.

Також непогано працює йод, нанесений у вигляді сіточки. Краще робити це на ніч. За цей час він випаровується.

Крім цього, можна спуститися в найближчу аптеку і купити там: Троксевазин, настоянка календули, ефірне масло розмарину або мазь «Рятувальник». Всі ці засоби, відмінно допомагають в позбавленні від синців.

Поділись


Новини партнерів