Руки видають вік жінки: процедури по догляду

Є безліч чинників, які схильні як замаскувати ваш вік, так і видати його. До останніх у представниць прекрасної статі є руки. Як руки здатні видавати людський вік і чи можна позбутися від цього, розповімо в матеріалі.

Зазвичай жінки ретельно доглядають за шкірою обличчя та шиї, щоб приховати ознаки старіння. Але абсолютно забувають про те, що якщо у жінки червоні обвітрені руки або просто суха шкіра і нерівні нігті, це псує все враження про вас.

Як правило, є безліч способів, здатних приховати ваш вік, який видно по руках. Наприклад, багато процедур виконують в салонах краси. Однією з найпоширеніших є парафінова маска. після неї шкіра рук стане набагато світліше, м’якше і еластичнішою.

Зрозуміло, не варто нехтувати професійним манікюром. Він додасть вашим нігтиками красу, природність і здоров’я.

Також ви можете провести деякі процедури самі. У магазинах продаються апарати для нагрівання парафіну, після його придбання, у вас вдома буде власний SPA-салон.

Не забувайте, що здорові нігті, доглянута шкіра рук, відсутність задирок – це все додасть вашим ручкам молодість і здоров’я. Щоб домогтися такого ефекту, потрібно використовувати і щоденні процедури по догляду. Мийте руки дитячим милом, ретельно витирайте після водних процедур. Корисно робити маски з гліцерину, обгортання з суміші меду і мигдалевого масла.

Виконуйте щоденні масажі, носіть взимку рукавички, щоб захистити шкіру від морозів, вітрів і дощів.

Поділись


Новини партнерів