Ця дівчина змогла відновити волосся за короткий термін – дізнайтеся, в чому її секрет!

Кожна дівчина хоча б раз в житті вирівнювала волосся, фарбувала їх або завивала, піддавала страшним маніпуляціям, від яких вони вже не виглядають так, як раніше. Домогтися неймовірного ефекту дозволяють складні процедури і нескінченний догляд за волоссям. Однак одній дівчині вдалося за короткий термін відновити своє волосся, причому магічне перетворення не вимагає серйозних вкладень або зусиль. У чому ж її секрет.

Дозвольте представити – це Меггі. Зліва, як ви розумієте, фотографія «до». Дівчина любила витягнуті волосся, але від природи вони в’ються. Кожен день їй доводилося користуватися праскою, а також фарбуватися щомісяця в перукарні. Як розумієте, це не додало здоров’я волоссю дівчини.

«Коли я вступила до коледжу, моєю сусідкою по кімнаті стала афроамериканка. Якось ми розговорилися, і вона сказала фразу, яка перевернула мою свідомість: «Що значить« кучерики мені не йдуть і це не модно »? Як це може бути не модно? »І струснула своєю гривою. І я подумала: справді. Що я творю? І вирішила: досить. Я хочу здорове і гарне волосся. Це – модно », – говорить Меггі.

Що ж робила дівчина, щоб відновити волосся? Максимум раз в два-три місяці Меггі делікатно завивала волосся перед важливими заходами. Це єдині укладання, які вона робила. Саме тому, що вона ввела табу на зачіски, що вимагають складних засобів і дій, їй вдалося домогтися такого результату. Але і це ще не все!

По-друге, Меггі відмовилася від гребінців і використання рушників. Після миття волосся вона вичавлювала воду руками, після перекидала волосся на обличчя і наносила незмивний кондиціонер. Причому досить щедро, не шкодуючи кошти. Після обов’язково використовує сироватку і використовує бавовняну тканину для того, щоб віджати надлишки вологи. З таким бавовняним тюрбаном вона ходить протягом 10 хвилин, а потім знімає його і сушить волосся прохолодним феном, перекинувши їх на обличчя. При цьому не використовує гребінець, а струшує волосся руками.

Після сушіння слід наносить спрей із середнім ступенем фіксації. Ну і зрозуміло, кожні три місяці обстригає кінчики волосся, щоб позбутися посіченого волосся. На таке відновлення їй знадобилося всього 3 роки, і це знаєте, не дуже-то і великий термін!

Поділись


Новини партнерів