Нові тканинні маски для волосся стають популярні серед жінок

В індустрії краси раз у раз з’являються різні новинки, які допомагають чоловікам і жінкам знайти бажану красу. Особливо винахідливі корейські вчені, які мало не кожен місяць радують своїми розробками. Ось і недавно корейці запропонували інноваційний спосіб для відновлення та догляду за волоссям.

У Кореї з’явилася новинка по догляду за волоссям. Зокрема, нова тканинна маска допоможе позбутися посічених кінчиків волосся. Справа в тому, що це пристосування просякнуте спеціальними рослинними екстрактами і поживними маслами, які допомагають боротися з проблемою зсередини.

Щоб використовувати нову тканинну маску, не буде потрібно особливих зусиль. Для цього необхідно заплести хвіст, після чого надіти маску на нього. Слід потримати певну кількість часу, а потім зняти.

Виробники обіцяють, що ефект від застосування такого геніального і простого методу не змусить себе чекати. Волосся практично відразу після використання стануть гладким, зволоженим і шовковистим.

Коли ми зможемо купити і скористатися такими чудовими масками, поки невідомо. Справа в тому, що косметичний засіб є поки тільки в Кореї.

Поділись


Новини партнерів