Кольорова туш: Аутсайдер або трендовий засіб

Багато хто помилково вважає, що кольорову туш в макіяжі можна використовувати тільки в період підліткового самовираження.

Виявляється, туш для вій нетрадиційного відтінку може стати вірною подругою і для дорослих жінок. Почнемо з того, що кольорова – необов’язково яскрава. Епітетом «кольорова» можна нагородити туш і коричневого, сливового, темно-сірого, глибокого синього або зеленого кольору.

Такі відтінки можна використовувати навіть для офісного макіяжу. Вони допоможуть створити непомітний, але цікавий образ або уникнути надмірної акцентуації вій тим, хто володіє не контрастною зовнішністю.

Підбирати кольорову туш краще до кольору очей. Синьооким або сірооким дівчатам підійде туш коричневого або золотистого кольору, а також бордового. Дівчата з зеленими очима будуть виглядати надзвичайно з віями, пофарбованими в відтінок золота або в фіолетовий тон. Припустимо і рожево-червоний колір.

Красуням з карими очима пощастило найбільше – їм підходить майже будь-який колір. Але, щоб уникнути ефекту втомлених очей, туш червоного або рожевого кольору варто наносити тільки на кінчики вій, коріння покривши чорною, темно-сірою або коричневою.

Поділись


Новини партнерів