15+ неочевидних речей, які допомагають японкам фантастично виглядати в будь-якому віці

Не секрет, що тривалість життя в Японії найвища в світі. Вихід на пенсію для японців – новий життєвий етап, де ти можеш відпочивати і подорожувати, а 90-річчя – це чергове веселе свято з близькими людьми.

Жіночий Світ вирішив розкрити таємниці молодості і довголіття жителів Країни висхідного сонця, щоб ви змогли застосувати їх у своєму житті.

Мистецтво їжі

Їжа для японців – це справжня наука: вони не готують про запас. Овочі, крупи, риба і свинина – основні інгредієнти щоденного меню кожного жителя Японії.

До речі, готується їжа теж по-особливому: крупи повинні бути злегка недовареними, овочі – обсмаженими на слабкому вогні, а свинину ріжуть просто з кістками і варять близько 7-8 годин, завдяки чому з м’яса виварюється весь холестерин і утворюється колаген. Сіль і гострі спеції тут не вітаються.

Водорості в цій країні їдять не стільки через їх смакові якості, скільки через корисні властивості: модзуку або вакаме захищають шкіру від УФ-променів і забруднення.

Сашимі з риби або морепродуктів давно перекочували з японського столу на стіл кожного європейця, але свіже м’ясо козла залишається делікатесом виключно для жителів Країни висхідного сонця. До слова, японці впевнені, що через м’ясо козла людина переймає його якості: стійкість, силу, відвагу і мужність.

Їжа з високим вмістом вітаміну С. Довгожителі обожнюють цитрусові і намагаються вживати їх щодня, завдяки чому меланін всередині шкіри розщеплюється і вона стає світлою і рівною.

Вода в житті кожного японця займає особливе місце. Її ніколи не вживають разом з їжею, а просто беруть з собою пляшку води на прогулянку. Дуже важливо, щоб вода була кімнатної температури і без будь-яких добавок.

Антидепресант в пляшці

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Chillin at Neiman Marcus cafe😃

Допис, поширений 平子理沙 RISA HIRAKO (@risa_hirako)

Довгожителі не відмовляють собі в келиху вина за обідом. Для них це відмінний антидепресант, який допомагає розслабитися після важкого дня і підняти собі настрій. До слова, фруктові вина в Японії – відмінний подарунок на будь-яке свято. Таким подарунком гість бажає знайомому здоров’я і довголіття.

Зміївка (зміїне вино) вважається справжнім еліксиром молодості. Незважаючи на кусючі ціни на це вино (ціна за пляшку доходить до $ 1 500). Японці не посоромляться випити стопку Зміївки за обідом для збереження молодості і здоров’я.

Ні дня в чотирьох стінах

Ні в 25, ні в 80 років японця не застанеш на дивані перед телевізором. Якщо молодь підкорює Фудзіяму, катається на серфі, занурюється на дно узбережжя Окінави, співає в караоке, ходить на концерти або просто прогулюється по вулиці, то пенсіонери грають в гольф, займаються спортивним бігом, йогою або танцями, зустрічаються з друзями і проводять багато часу з сім’єю. Активний відпочинок дуже важливий не тільки для фізичного, а й для психологічного здоров’я.

Онсен і особливе ставлення до шкіри

Японки відносяться до своєї шкіри як до дару, що був даний природою на час. А значить, необхідно доглядати і дбати про неї щодня. Так, вони використовують сонцезахисні креми щоранку і вибирають косметику виключно з високим ступенем захисту SPF, а також час від часу беруть на прогулянку легкі парасольки.

Декілька разів на тиждень красуні влаштовують собі дні без макіяжу. В цей час на шкіру наносяться тільки очищаючі і зволожуючі засоби, ніякої декоративної косметики.
Незважаючи на те, що набагато легше прийняти ванну вдома, жителі Японії все ще влаштовують лазневі дні в термальних джерелах раз в тиждень. Розпарюючи шкіру в теплій воді, за допомогою японських мочалок (бавовна, коноплі, льон) дівчата знімають омертвілі клітини шкіри, після чого натирають тіло олією з рисових висівок. Вона містить антиоксиданти і вітамін Е: саме вони активно борються зі старінням епідермісу.

До речі, вдома японки додають в воду морську сіль, ароматичні олії і трави, щоб нейтралізувати негативний вплив стічної води на шкіру.

Противіковий масаж

Крім фарфорового кольору обличчя, жителі Країни висхідного сонця можуть похвалитися гладкою і підтягнутою шкірою, відсутністю другого підборіддя і пігментних плям. Але справа не тільки в хорошій спадковості: щодня дівчата роблять антивіковий масаж.

Особливість масажу – «пробудження» сплячих м’язів обличчя сильними натисканнями на шкіру, при цьому рухати руками потрібно дуже повільно, щоб розігнати лімфу. Шкіра повинна бути очищена від косметики і зволожена кремом, молочком або олією.

Риб’ячий пілінг

Відлущувати ороговілу шкіру за допомогою тих самих рибок виду Garra rufa довгожителі почали ще в 2006 році. Але, крім ніг, японські салони пропонують очищення обличчя і всього тіла. Такі рибки не тільки очищають “складні” місця на шкірі, але і виробляють ферменти, які розслаблюють шкіру, роблять її м’якою і припиняють ріст кутикули.

Духовна краса

Японці нікуди не поспішають, вони не метушаться і не дратуються зайвий раз, зберігаючи в собі баланс. Для них життя – це шлях, а не гонка, де потрібно прийти до фінішу першим. Можливо, їх внутрішня гармонія – один з найважливіших секретів довголіття, який вони передають з покоління в покоління.

Вік супутника життя

Японські жінки досить часто виходять заміж за чоловіків, які на кілька років молодші за них самих. Глобальної статистики на цей рахунок немає, але опитування показують, що великий відсоток жінок старше 40 років вибирають собі в супутники молодшого партнера. Деякі дослідження підтверджують, що такі жінки живуть довше. Ймовірно, більш молодий супутник змінює власне відчуття віку, допомагаючи довше зберігати молодість, здоров’я і красу.

Джерело

Поділись


Новини партнерів