Віковий макіяж: 7 головних правил візажиста

Як створити правильний макіяж для зрілої шкіри? На це питання відповість візажист Анна Калашник.

ЯК ВИБРАТИ ТОНАЛЬНИЙ КРЕМ ДЛЯ ВІКОВОЇ ШКІРИ? 

Зрілу шкіру легко визначити. Її основні ознаки – тьмяність, втрата пружності, зморшки, пише Жіночий Світ. Виходячи з цих даних потрібно приділити особливу увагу вибору тонального крему. Він повинен добре зволожувати, містити високий SРF-фактор, бути легким і пластичним, стійким. А ще вітається наявність світловідбиваючих частинок і антивікових компонентів. Не забувайте про праймери: з ними тональний крем ляже більш рівно, не скачається, не підкреслить зморшки і продовжить життя макіяжу.

ЯК ВИБРАТИ ПРАЙМЕР?

Перевагу краще віддати вирівнюючим і світоловідбиваючим праймерам, а краще – поєднанню обох функцій в одній базі. Такі засоби заповнюють нерівності і зморшки, а також надають обличчю більш молодого і квітучого вигляду за рахунок світловідбиваючих частинок. З більш детальними проблемами впорається консилер і коректор.

ЯК ВИБРАТИ КОНСИЛЕР?

Консилер повинен бути також зволожуючий, так як шкіра під очима більш суха і тонка. Добре, якщо він містить світловідбиваючі частинки і легкий по консистенції. Коректори, як правило, більш щільні і сухі, тому їх використовуйте тільки точково, щоб не підкреслити сухість.

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ КОРИГУЮЧІ ЗАСОБИ: БРОНЗЕРИ, ХАЙЛАЙТЕРИ

Коригуючі засоби, такі як бронзер і скульптор, краще використовувати на кремовій основі: наприклад, в стіках. Така консистенція не підкреслить рельєф шкіри і зморшки, на відміну від сухих і пресованих текстур. Це ж правило відноситься і до вибору хайлайтера. Засіб не повинен містити великих яскравих частинок – тільки дрібні світловідбиваючі частинки для делікатного світіння шкіри. Такий хайлайтер можна замінити сяючим праймером: нанесіть його поверх тонального засобу ледь дотикаючись подушечками пальців до вилиць, спинки носа і галочки над верхньою губою.

ЯКУ ПОМАДУ ВИБРАТИ?

Не забувайте використовувати олівець. Перевагу краще віддайте кремовим зволожуючим помадам, а ось дуже щільних і сухих текстур краще уникати. Використовуйте теплі відтінки: персиковий, рожевий, кораловий, теракотовий. І виключіть холодні кольори і блиски з перламутром. Темні помади використовувати можна, але вони теж повинні бути теплого відтінку. І не бійтеся червоної помади: головне – добре опрацювати тон.

ЯК РОБИТИ МАКІЯЖ ОЧЕЙ?

У макіяжі очей дотримуйтеся матових і сатинових текстур. Але уникайте перламутру, а також чорного кольору. А ще – чітких контурів, жирних підводок. Замість цього – м’яка розтушовка, димчастий макіяж. І зверніть увагу на коричневу туш – вона буде виглядати органічніше за чорну.

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ І ЯК ПРИХОВАТИ ВІК ЗА ДОПОМОГОЮ МАКІЯЖУ?

Є кілька правил вікового макіяжу. Необхідно обов’язково очистити, протонізувати і зволожити шкіру. Носогубні складки скоректуйте більш світлими відтінками консилера, а темним коректором затемніть зону «другого підборіддя». На яблучка щік нанесіть кремові рум’яна.

Відмовтеся від щільних матових пудр – замість них використовуйте мінеральні і тільки в тій області, де немає зморшок. Забудьте про холодні землисті і сірі відтінки, чорний колір і перламутр.

Джерело

Поділись


Новини партнерів