Жінка, від якої не йдуть чоловіки

1. Чоловік – не сенс життя, не центр світу, не межа мрій.

Світ набагато ширший і цікавіший ніж проста присутність чоловіка в жіночому житті. Саме тому на нього не варто вішатися, йому не варто прислужувати, навколо нього не варто витися, від нього не варто залежати – досить просто бути поруч і насолоджуватися близькістю.

2. Кожна жінка хоча б теоретично повинна мати можливість піти від свого чоловіка.

Вона повинна бути самостійна фінансово, спроможна професійно і самодостатня. Таку жінку дуже страшно втратити – на відміну від тягаря, яку доведеться все життя тягнути на собі.

3. Жінка – це завжди хранителька домашнього вогнища.

І ніяк інакше. Нехай вона не вишиває хрестиком – зате пече запаморочливі пироги. Чи не пече пироги – хоча б смажить найсмачніші в світі котлети. Чоловік ніколи не піде з дому, в якому його смачно годують і де йому завжди вигладять сорочку.

4. Чоловік не повинен віддавати жінці всі зароблені гроші.

Ні з якої причини, ні в якому разі. І ще: жінка, від якої не йдуть чоловіки, ніколи не буде обшукувати його кишені. Навіть якщо вона точно знає, що в правому лежить банківська картка, а в лівому – візитка фотомоделі.

5. Жінка – це не тільки коханка, домогосподарка і мати його дітей.

Вона обов’язково – друг. Чоловіки важко переносять духовну самотність – їм обов’язково потрібно ділитися планами, обговорювати щоденності, радити і радитися. Хоча б через дрібниці.

20130902522464f0b360e

6. Жінка, від якої не йдуть чоловіки, ніколи не дратує свого супутника.

Вона не влаштовує скандалів, не набридає підозрами, не пиляє і не маніпулює сексом. Вона завжди розмовляє і домовляється. А якщо не домовляється – просто йде.

7. Вона завжди прагне до досконалості.

Вона намагається добре виглядати. Вона бореться зі своїми шкідливими звичками. Вона із задоволенням витрачає гроші на себе – а значить, і на його імідж в очах інших чоловіків.

8. Жінка, від якої не йдуть чоловіки, з повагою ставиться до захоплень свого супутника . І обов’язково має свої.

9. Жінка повинна бути слабкою , але не має права бути дурною.

10. Жінка, від якої не йдуть чоловіки, дуже любить себе . І тому легко і повноцінно любить свого чоловіка.

Поділись


Магазин