Лікар розповів, як перестати хворіти від зміни погоди

Терапевт назвала причини метеозалежності і способи її перемогти.

У медицині метеозалежність не використовується, як діагноз. Але медики не заперечують вплив погоди на самопочуття людей.

Як пояснює лікар-терапевт Віра Терьохіна, причини такого впливу можуть бути різні. У 10% – це спадковий фактор, що передається по жіночій лінії. В цьому випадку, лікування носить симптоматичний характер. Рекомендується оберігати себе від різких перепадів температури.

Більш широке охоплення метеозалежність має при судинних захворюваннях. У цьому випадку людина відчуває незручності при перепадах тиску. Спостереження у профільного спеціаліста і адекватне лікування позбавить вас від цієї проблеми.

Але найширша аудиторія метеозалежних – люди, які виснажили свій організм на протязі життя. Родові травми, виразка шлунку, ожиріння і «старі рани» з готовністю заявляють про себе при змінах погоди, до дощу або до морозу. У цьому випадку лікар рекомендує пройти повне діагностичне обстеження, залікувати хронічні захворювання і більше не звертати уваги на погодні зміни.

Та ж рекомендація стосується і метеозалежності у дітей, які, як правило, отримують її при проблемному перебігу вагітності. Дивно, але вчені довели, що недоношені і переношені діти нерідко реагують на погоду. Для того, щоб позбутися від цієї проблеми потрібно акуратно, але наполегливо, займатися загартовуванням дитини під наглядом педіатра.

Поділись


Новини партнерів