5 продуктів, які можна їсти на ніч і при цьому худнути

Для успішного схуднення важливо, щоб в продуктах, що вживаються на ніч, не містилися рафіновані вуглеводи і крохмаль , а також не було багато цукру. Існує як мінімум п’ять продуктів, які відповідають даній вимозі.

Дослідження фахівців з Університету штату Флорида, опубліковане в Британському журналі харчування в 2018 році, показало, що білок, що вживається за півгодини до сну, може сприяти активації метаболічних процесів і допомагає таким чином схуднути. Продукти, які містять багато білка і при цьому не викличуть проблем з травленням, – це сир, сир моцарелла, яйця, горіхи, тофу.

Сир. У сирі не тільки багато білка, він також багатий на кальцій, від нестачі якого особливо сильно страждають жінки під час і після проходження менопаузи. На цьому етапі життя кальцій буквально вимивається з їхніх кісток, суглобів і зубів, роблячи їх схильними до пошкоджень.

Що важливо: сир повинен бути не особливо, але все ж жирним, щоб кальцій засвоювався. Крім того, молочний жир в певній мірі необхідний для підтримки функцій судин і серця.

Горіхи: мигдаль і волоські. Практично всі види горіхів відрізняються високим вмістом білка, але у волоських горіхах і мигдалі його концентрація особливо істотна. Жменя горіхів на ніч – це дуже хороший спосіб не страждати від голодних позивів, а також мати струнку фігуру і міцний імунітет. У горіхах багато вітаміну Е, магнію і селену – речовин, які в такому комплексі ефективно оздоровлюють серце.

Моцарелла. Цей сир дуже низькокалорійний і майже не містить вуглеводів. При цьому в моцареллі міститься багато вітаміну D. У липні на Європейських зборах по ендокринології пролунала заява про те, що достатня концентрація цього вітаміну в організмі сприяє схудненню, в той час як брак призводить до ожиріння.

Курячі яйця. Багаті білком, вітаміном D, а також багатьма іншими корисними вітамінами і мікроелементами, варені яйця ідеально підходять не тільки для сніданку – їх без побоювань можна їсти і в пізній час. Цей продукт незамінний в справі схуднення. Яйця містять в собі 60% від необхідної людині добової дози селену, 32% вітаміну А і майже 15% заліза. За даними, опублікованими в журналі BMC Medicine, вживання яєць особливо ефективне для позбавлення від жиру на животі.

Тофу. 150 грам тофу дають цілих 11 грам білка, засвоєння якого прискорює спалювання жиру. При цьому тофу – найбагатше джерело кальцію, магнію і заліза, вкрай важливих для підтримки здоров’я мікроелементів.

Джерело

Поділись


Новини партнерів