Фахівці розповіли скільки годин потрібно спати насправді 

Третину свого життя люди проводять уві сні. І від процесу нічного відпочинку необхідно отримувати максимальну користь, щоб бути більш активними і краще себе почувати протягом дня.

Вважається, що здоровій дорослій людині необхідно витрачати на сон не менше 8 годин на добу. Але насправді, це зовсім не непорушна істина.

Деякі дослідження доводять, що люди, які в середньому сплять 7 годин живуть довше, ніж ті, хто проводять в обіймах Морфея 8 і більше годин. Та й удень вони набагато більш продуктивні і активні.

Проте, не дивлячись на безліч досліджень, фахівці досі не можуть назвати універсальний час, який люди повинні витрачати на сон, радячи орієнтуватися на власні відчуття. Найкраще підібрати індивідуальний графік, який підійде саме вам, звертаючи увагу на те, яка тривалість сну є для вас оптимальною.

Крім того, зверніть увагу, що фахівці рекомендують вставати відразу після першого дзвінка будильника, а не тоді, коли він вже захлинаєтеся від сигналів, покликаних відірвати вашу голову від подушки. І не варто переводити будильник на 5 або 10 хвилин: заснувши на цей час, а потім знову прокинувшись, ви будете почувати себе більш розбитими.

Джерело

Поділись

Свіжі записи:


Новини партнерів