8 продуктів, які допомагають тримати апетит під контролем

Люди не можуть схуднути, тому що з’їдають занадто багато калорійної їжі. Як же привчити свій шлунок не вимагати постійно чогось смачненького?

Експерти розповіли, що вживання деяких продуктів ефективно допомагає тримати апетит під контролем і не зловживати їжею.

Банани. Вибирайте злегка недозрілі банани – за словами фахівців, вони містять специфічний крохмаль, який досить довго перетравлюються і допомагає почуттю  голоду не загострюватися. Банани краще їсти в першій половині дня.

Вода. Брак рідини в організмі уповільнює метаболізм і веде до посилення процесів відкладення жиру. Рекомендується випивати склянку води вранці, а також вживати воду перед їжею. Наповнення шлунку водою послаблює апетит і допомагає зменшити калорійність раціону.

Бобові. Бобові рослини – відмінні помічники в схудненні. Квасоля, горох, нут, сочевиця містять в собі повільно засвоювані білки. Завдяки їм відчуття ситості стає більш тривалим.

Перші страви. Фахівці радять людям, яким важко стримувати себе за столом, насамперед з’їдати перші страви – найкраще овочеві супи. Вони містять мало калорій, зате надовго утримують почуття ситості.

Кисломолочні продукти. Крім того, що ці продукти є джерелом білка, вони містять в собі мікроорганізми, які нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Головне, щоб в кисломолочних виробах не було цукру – в них найкраще кришити овочі та зелень.

Насіння льону. Вони виділяють речовину, що обволікає шлунок і сприяє зниженню апетиту. Насіння льону можна додавати в будь-яку страву.

Вівсяна крупа. Містить в собі розчинні і нерозчинні харчові волокна вівсянка – визнаний контролер апетиту. Вона забезпечує відчуття ситості на більш тривалий термін, ніж, наприклад, борошняні страви.

Яблука. У них міститься пектин – речовина, здатна зменшувати апетит. Експерти порадили з’їдати шматочок яблука за півгодини до прийому їжі.

Джерело

Поділись


Новини партнерів