5 кроків, які потрібно зробити сьогодні, щоб схуднути завтра

Для чого найбільше підходить вечірній час доби? Для побачень, повноцінного релаксу у ванній, перегляду стрічки Instagram або нового серіалу Netflix? Безумовно. Але дорогоцінні години перед початком нової трудової доби також можна використовувати для того, щоб «запрограмувати» організм на ефективне схуднення. Дотримуйтесь нескладних порад, щоб наблизитися до заповітної мети.

Тренуватися в нічний час

Ви знаєте, що фізична активність і потовиділення допомагають вивести з організму зайву рідину і хоч трохи, але схуднути. Коли ж це робити, якщо день розписаний по годинах і хвилинах? Нас довго привчали до думки, що тренуватися пізно ввечері і вночі – погано, як мінімум, тому що збуджена нервова система потім довго не дасть заснути. На щастя, це не так – займатися в пізній час можна. Національний фонд сну (організація, що діє в США) провів масштабне дослідження, в ході якого 60% людей, не відчувають проблем зі сном при фітнес-заняттях в будь-який час, навіть незадовго до того, як лягти в ліжко. Чудова новина, щоб включити в вечірній «to do-лист» хоча б заняття на тренажері-степпері або розтяжку.

Менше солі на вечерю

Гостра азіатська кухня, пряна кавказька – точно не ваші варіанти, якщо вранці ви не хочете прокинутися роздутими і набряклими. Вся справа в солі: солона їжа змушує пити більше, ніж зазвичай, а її надлишки залишаються в організмі на всю ніч, гальмуючи мікроциркуляцію рідини і затримуючи її надлишки. Сіль взагалі ─ не “маст хев», коли мова йде про ЗСЖ. Власне тому, коли ви з’їдаєте ввечері одну порцію ролів, щедро приправлену соєвим соусом, вранці будете виглядати «пишнішими», ніж зазвичай.

Зібрати ланч-бокс

Ресторанна і готова «швидка» їжа містить в середньому в два рази більше калорій, ніж ви повинні споживати за один прийом їжі. І тут ми навіть не говоримо про те, що ваш раціон при активному схудненні повинен бути з дефіцитом калорій, тобто ваші енерговитрати повинні бути більшими, ніж калорійність обіду. Домашнє харчування, безумовно, в пріоритеті, адже ви точно знаєте, що приготували, яким способом і яку олію використовували. Але у кого вранці є час, щоб збирати їжу з собою? Врятуйте себе від надкалорійного (і неекономного) бізнес-ланчу, приготувавши корисний ланч-бокс напередодні ввечері.

Поміняти штори на темні

Гормон мелатонін допомагає організму виробляти більше калорій-спалювачів жиру. Мелатонін – це наш регулятор добових ритмів, завдяки якому, в тому числі, ми добре засинаємо і прокидаємося повними сил, якщо сон був здоровим і міцним. А повноцінний відпочинок – те, що допомагає утримувати позиції за гарне самопочуття і красиву фігуру. Фізіологічно мелатонін починає вироблятися, коли ви знаходитесь в темряві. Переконайтеся, що штори світлонепроникні і відкривайте їх, тільки тоді, коли прийде час вставати. З цієї ж причини краще заздалегідь відключати всі гаджети або переводити їх в режим «тільки будильник». Це побічна дія, спрямована на оздоровлення організму, але вона, тим не менш, може добре підкріпити вашу боротьбу із зайвою вагою.

Вимкнути батареї (або відкрити вікно)

Ідея спалювання жиру під час сну може здатися неймовірно привабливою – ви спите і худнете – але нереалістичною. Але дослідження Національного Інституту здоров’я (існує і діє в американському містечку Бетесда штату Меріленд), тим не менше, показує, що люди, які спали при температурі 19 ° C під час сну спалювали на 7% більше калорій (не так і мало, коли нічого не робиш!), ніж ті, хто відпочивали при 24 ° C.

Джерело

Поділись


Новини партнерів