Медики назвали продукти, що запобігають появі тромбів

Утворення тромбів є небезпечним для здоров’я і життя людини – ці пристінкові і закупорюючі утвореня можуть стати причиною серцевого нападу у вигляді інфарктів.

Фахівці назвали продукти, які ефективно допомагають запобігти виникненню тромбів.

Одним з кращих продуктів для профілактики тромбоутворення є лимон. Вживання лимонів та їхнього соку зміцнює стінки судин, а також покращує показники в’язкості крові. Пам’ятайте, чим густіша кров, тим вищий ризик утворення тромбів в місцях пошкодження судин.

Також корисно вживати авокадо. Численні дослідження показали, що авокадо зменшує кількість поганого холестерину в крові і збільшує кількість хорошого, який допомагає зберігати судини чистими.

Обов’язково їжте кокосове масло! Його регулярне вживання зменшує кількість бляшок в артеріях, а висока концентрація тригліцеридів в лауриновій кислоті покращує згортання крові і виконує функцію антиоксидантів, запобігаючи серцево-судинним захворюванням.

Крім того, для захисту від тромбозу прекрасно підходить ківі. Цей фрукт містить в 4 рази більше вітаміну C, ніж лимон, що вкрай сприятливо діє на стан тканин і провідність судин.

Одним з кращих способів очистити судини є вживання горіхів – сирих, не обсмажених і не солоних. Щоденна жменя горіхів нормалізує тиск і допомагає судинам залишатися чистими довгий час.

Зверніть увагу на куркуму! Куркума має потужну протизапальну дію, зменшує запалення і пошкодження стінок судин, які, власне, є основними причинами бляшок і тромбів.

Важко переоцінити користь яблук для судин. В складі цих фруктів є рутин – речовина, здатна підтримувати міцність стінок судин, а також блокувати потенційно небезпечні ферменти, що активують процеси налипання бляшок і виникнення тромбів в судинах. Вченими були випробувані близько 500 речовин, але саме рутин виявився тією речовиною, яка найбільш ефективно запобігає утворенню згустків крові.

Джерело

Поділись


Новини партнерів