Понижена температура тіла – чому таке буває

Пониженою вважається температура тіла 35,9 градусів і нижче.

У сучасному житті часто трапляються як періоди хвороб, так і періоди перевтоми і особливих переживань. Організм часто реагує зниженням температури на такі зміни звичного для вас стану.

Так як знижена температура тіла є менш поширеним явищем, ніж підвищена температура, їй не надається, як правило, особливого значення, а даремно. Така реакція організму може бути викликана вже наявними або ж тими, що розвиваються захворюваннями.

Отже, зараз поговоримо про причини низької температури тіла, а також методи їх подолання. Перш за все, потрібно визначитися з температурною категорією – це показник в 35,5, а також більш низький. Отже, які ж причини?

1. Можливо, мають місце хронічні захворювання, а знижена температура тіла сигналізує про їх загострення. У цій ситуації необхідно проконсультуватися з лікарем.

2. Понижена температура тіла може також бути викликана гіпотиреозом. Це говорить про зниження функції щитовидної залози, що грає вагому роль у функціонуванні всього організму. Зміни, які відбуваються в результаті неправильної роботи щитовидки, здатні викликати супутні проблеми в гормональному балансі, а також роботі багатьох органів.

3. Зниження температури тіла характерно також для людей, які страждають від хвороб надниркових залоз. Загостренням в цьому випадку можна запобігти профілактикою. Необхідно пити більше води, їсти дині і кавуни, що сприяють очищенню організму.

4. Температура може знижуватися також в результаті самолікування. Лікарські препарати в будь-якому випадку необхідно приймати правильно – за рекомендацією лікаря або за рецептом. Важливо також не нехтувати дозуванням.

5. По здоров’ю часто б’ють простудні захворювання і втома, які теж викликають зниження температури тіла. Причиною часто є сидячий спосіб життя. В цьому випадку необхідно робити розвантаження – робити зарядку, щоб відпочити і поповнитися новими силами. Тривале стомлення часто веде до виснаження організму.

6. Понижену температуру тіла може також викликати вагітність. Крім цього, симптомами є холод в ногах, нудота, тривалі головні болі, відсутність апетиту і т.д. У такій ситуації важливо звернутися до лікаря, так як понижена температура в такому стані може викликати непритомність.

Читайте також: Дефіцит цього мікроелемента може спровокувати раптовий інфаркт

У будь-якому випадку важливо звернутися за допомогою до фахівця. Якщо ж ви впевнені, що причина не в захворюванні, дотримуйтесь таких простих порад: постарайтеся добре виспатися, а також попити заспокійливі засоби (валеріану або пустирник). І взагалі, намагайтеся завжди стежити за власним здоров’ям.

Джерело

Поділись


Новини партнерів