Факти про anti-age, про які вам ніхто не казав

Чистка обличчя

Дивно, але багато жінок, помітивши в дзеркалі вікові зміни і ознаки старіння, чомусь не хочуть вирішувати проблему професійно. Одночасно з цією категорією є й інші – ті, хто вже давно «зізнався в любові» антивіковим кремам. При цьому, навіть не досягнувши позначки в 30 років, вони слабо уявляють, в чому ж реальна ефективність таких продуктів. Щоб відповісти на одвічне і болюче питання про доцільність використання anti-age косметики, ділимося наступними фактами.

Будь-який крем може бути омолоджуючим

Якщо ви мало спите, палите, погано харчуєтеся і живете в ритмі постійного стресу, то рано чи пізно ваша шкіра влаштує страйк. Незважаючи на те, що до 25-27 років ви виглядали молодо і свіжо при такому способі життя, далі вам неодмінно знадобиться профілактика старіння. І тут (сюрприз!) вам не обов’язково купувати крем з позначкою anti-age, щоб відстрочити передчасне старіння. Не поспішайте голосувати гривнями за модний бренд антивікової косметики. Є безліч професійних масок, гоммажів, сироваток і пілінгів, які допоможуть вам поповнити запаси структурних білків: колагену і еластину і загальмувати процеси старіння шкіри. При цьому на їх упаковках може повністю бути відсутньою позначка anti-age. Якщо крем вирішує вашу проблему, а результат вас влаштовує, значить засіб вам підходить і його абсолютно точно можна назвати омолоджуючим незалежно від того, є у нього «анти-ейдж» в назві чи ні. На жаль, з цієї ж причини, нічого не заважає виробникові написати на звичайному зволожуючому кремі «проти старіння» і спокійно дивитися, як ростуть продажі його продукції.

Догляд anti-age не вирішує глобальних проблем

Зрозуміло, все дуже індивідуально. У всіх нас різна генетика і старіємо ми по-різному. Але немає сенсу в 45 років використовувати тільки антивіковий крем, але при цьому постійно відмовляти собі в поході до косметолога на серйозну омолоджуючу процедуру. Якщо у вас численні глибокі зморшки, помітна втрата еластичності, а гравітаційний птоз вже «потягнув» овал обличчя на «темну сторону сили», то сподіватися тільки на антивіковий крем, як мінімум недалекоглядно і дивно.

Тут потрібні професійні косметологічні рішення, і один лише крем не допоможе.

Але, на щастя, якщо ви «підтримували» своє обличчя до цього віку, то anti-age косметика може відмінно зафіксувати і продовжити той результат, який ви отримали у досвідченого косметолога. Особливо рекомендуються для вікової та пошкодженої шкіри «анти-ейдж» креми з екстрактом центелли азіатської, з факторами росту, з пептидами, з бурштиновою і молочною кислотою. Вони допомагають відновити кровообіг, зменшують набряклість, перезапускають синтез колагену, знімають стрес на клітинному рівні, відновлюють бар’єрні функції шкіри – просто казка, а не інгредієнти. У будь-якому випадку, запланувати покупку саме косметики anti-age є сенс в 30 років (або в 25, якщо клімат і екологічна обстановка навколо вас залишають бажати кращого). Пам’ятайте, чим раніше ви почнете підтримувати здоровий стан своєї шкіри, тим надалі буде простіше виграти битву за молодість.

Ефективний anti-age не може бути органічним

Мода на філософію в стилі «органіка краще, ефективніше і безпечніше» створила сприятливі умови для маркетологів, які вирішили схрестити тренд anti-age продуктів і натуральної косметики. Найцікавіше, що спочатку позначку «органічний анти-ейдж» на свої тюбики ставили представники мас-маркет брендів. Їм можна: у них взагалі слава деяких імпресіоністів в індустрії краси ─ що хочуть, те й пишуть. Потім цю «пісню» підхопили люксові марки, і не звертати на це увагу вже просто стало неможливо. Професійна косметика як не старалася триматися вище всього цього, не змогла встояти. Тому іноді навіть на професійному ринку можна зустріти банку з сакраментальним «100% натуральний anti-age».

Але органічна косметика не конкурент справжнім антивіковим відходам.

Незважаючи на те, що чесні виробники органіки (такі, безумовно, є) приділяють величезну увагу тому, щоб їх сировина для майбутніх продуктів була екологічно чистою з максимальним вмістом активних інгредієнтів, змагатися в ефективності зі справжніми антивіковими продуктами (наприклад, з додаванням пептидів) вони навряд чи можуть. Давайте дивитися на речі адекватно. Повністю натуральна косметика може знизити втрату трансепідермальної вологи, вона прекрасно підвищує захисні функції шкіри, але, на жаль, скорегувати серйозні вікові зміни, уповільнити процес старіння і позбавити від глибоких зморшок їй не під силу. Навіть якщо говорити про просте зволоження шкіри, то краще все ж вибрати крем з гіалуроновою кислотою. А як ви знаєте, вона з’являється в складі косметики зовсім не органічним шляхом.

Джерело

Поділись


Новини партнерів