Переваги і недоліки мікрострумової терапії

Мікрострумова терапія

Мікрострумова терапія є одним із сучасних терапевтичних та косметологічних методів впливу на тканини за допомогою слабкого електричного струму. Але лякатися не варто, так як він дуже слабкий і абсолютно безпечний в більшості випадків. Так, його напруга становить всього близько 11-14 Вольт, частота – від 0,1 до 300 Гц. А сила зазвичай знаходиться в межах 10-600 мкА.

Виражений вплив виявляється не тільки на всі шари епідермісу, але і на більш глибокі тканини (наприклад, на підшкірну клітковину і м’язи), а також на нервові закінчення і навіть судини. У підсумку результати будуть яскраво вираженими і не змусять себе довго чекати.

До речі, якщо не так давно процедури проводилися виключно косметологами в клініках або салонах краси, то тепер метод може використовуватися і в домашніх умовах. Досить придбати спеціальний прилад, вивчити особливості роботи з ним і підібрати відповідну програму. Але щоб зробити процедури безпечними, слід у будь-якому випадку звернутися за консультацією до досвідченого фахівця.

Типи мікрострумів

На даний момент мікроструми для обличчя та інших частин тіла діляться на два основних типи:

Така технологія передбачає вплив, в основному, на м’язові тканини. Цей метод найчастіше застосовується в терапевтичних цілях, наприклад, в період відновлення після аварії, тривалої хвороби, серйозної травми або операції.
Цей тип застосовується найчастіше саме в косметичних цілях, так як виявляється комплексний вплив на всі м’які тканини, судини і нервові закінчення. Метод активно використовується в цілях омолодження та поліпшення фігури, а також для усунення деяких симптомів та лікування тих чи інших захворювань (частіше у складі комплексної терапії).

Яким чином струм впливає на тканини

Відразу варто відзначити, що якщо звичайні електричні хвилі можуть руйнувати клітини, то мікроструми не тільки не чинять на них згубного впливу, але і проникають через мембрани і запускають важливі процеси. В результаті вплив має безліч напрямків:

Активізація найважливіших обмінних і біохімічних процесів усередині клітин.
Запуск і прискорення процесів регенерації. Зруйновані клітини зможуть швидко відновлюватися, що позитивно впливає на стан шкірних покривів.

Помітне поліпшення кровообігу. Разом з кров’ю тканини отримують необхідні для нормального функціонування важливі речовини, так що буде забезпечено повноцінне харчування.

Стимулюється синтез гіалуронової кислоти, еластину і колагену, і ці речовини відповідають за пружність шкіри, тобто, по суті, за її молодість і свіжість.

Значно підвищується тонус судин, що надає позитивний вплив на циркуляцію крові і стан шкіри в цілому.

Помітне підвищення тонусу м’язових тканин, що дозволяє уникати їх надмірного напруження і утворення мімічних зморшок.

Активно виводяться токсини, шлаки, різні продукти розпаду та інші шкідливі речовини.

Нормалізується вироблення меланіну.

Поліпшується відтік лімфатичної рідини, нормалізує водний баланс.

Дія мікрострумів

Найчастіше мікроструми використовуються для обличчя, і у таких випадках, як зміна кольору шкірних покривів, в’ялість, зниження тургору, поява пігментних плям, деякі дерматологічні захворювання, набряклість, мішки або темні кола під очима, акне, підвищена вироблення шкірного сала, розширені пори або їх закупорка, подразнення шкіри, її підвищена чутливість, лущення і сухість, зморшки, рубці і так далі.

Але варто відзначити, що мікрострумова терапія використовується не тільки для омолодження обличчя і поліпшення стану шкіри, але і в багатьох інших областях. Наприклад, вона показана при целюліті, великих об’ємах жирової тканини в тих або інших ділянках тіла, при набряках, облисінні, порушеннях кровообігу, себореї, куперозі, початкових стадіях варикозу та інших дефектах або захворюваннях.

Протипоказання

Незважаючи на те, що метод безпечний, є певні протипоказання, причому їх неодмінно слід враховувати, особливо якщо процедура проводиться в домашніх умовах.

період вагітності;
гострі інфекції;
гнійні запалення в зоні обробки;
наявність в тілі електричних приладів, наприклад, кардіостимулятора;
нещодавнє проведення процедури підтяжки золотими нитками (мікрострумова терапія може проводитися після видалення таких ниток);
наявність пірсингу в області впливу (металеві предмети сильно нагріваються під впливом струму, що може призвести до опіків);
серцево-судинні захворювання, які характеризуються порушеннями серцевого ритму;
онкологічні хвороби;
металеві протези (наприклад, зубні або кісткові штифти);
загострення хронічних захворювань;
порушення цілісності шкірних покривів (в області обробки): садна, подряпини, рани;
вік молодше вісімнадцяти років;
епілепсія, тяжкі захворювання нервової системи;
індивідуальна непереносимість впливу струмом.

Результати

Якщо уважно розглядати фото до і після процедури, а також вивчати численні відгуки, то можна зробити висновки, що ефект є, і його можна вважати яскраво вираженим. Причому поліпшення зачіпають процеси, що протікають в епідермісі.

Основні результати мікрострумової терапії:

Поліпшення овалу обличчя. Він стає правильним, друге підборіддя зникає.
Усунення набряклості, мішків під очима.
Поліпшення кольору шкірних покривів, освітлення пігментних плям.
Розгладження як дрібних, так і глибоких зморшок.
Додання шкірі свіжості, бархатистості, гладкості
Підвищення пружності шкірних покривів.
Звуження пор, нормалізація вироблення шкірного сала.
Забезпечується ефект нехірургічного ліфтингу.
Інтенсивне зволоження.
Зменшення об’ємів окремих частин обличчя (особливо підборіддя і щік)..

Як проводиться процедура?

Процедура абсолютно безболісна, але в її ході можуть виникати легкі відчуття печіння або поколювання. Ніякої спеціальної підготовки не потрібно, але перед сеансом косметолог попросить вас зняти прикраси (після закінчення, ви зможете знову їх надіти). Далі він очистить шкіру і обробить її спеціальним струмопровідним гелем. Потім почнеться сама процедура.

Вплив може надаватися кількома способами, в залежності від використовуваних насадок. Зазвичай застосовуються стаціонарні електроди, рухливі електроди (у вигляді паличок) або струмопровідні спеціальні рукавички. Після процедури можна нанести сироватку або легкий зволожуючий крем.

У деяких випадках косметологи наносять лікувальні косметичні засоби, і тоді забезпечується ефект електрофорезу: діючі компоненти швидше проникають під шкіру і виявляються прямо в тканинах.

Одна процедура може тривати близько 30-60 хвилин, після неї можна приступати до звичних справ. Для досягнення і закріплення ефекту потрібно 10-20 сеансів, вони проводяться з інтервалом у 2-4 дні. Далі можна проводити процедури раз на місяць, щоб підтримувати досягнуті результати.

Проведення процедури вдома

Якщо ви вирішили провести процедуру в домашніх умовах, то вам знадобиться спеціальний апарат, а також струмопровідний гель. Послідовність дій буде такою ж, як і в салоні. Спочатку очистіть шкіру, потім нанесіть гель, а потім приступайте до дії.

Варто зазначити, що вплив приладів, які використовуються в домашніх умовах, трохи нижчий, ніж вплив професійних апаратів. Але все ж ефект після процедур помітний.

Вартість

Ціна одного сеансу мікрострумової терапії становить близько 250-450 гривень.

Відгуки про мікрострумову терапію:

«Мікроструми для обличчя – моя знахідка! Вони замінили всі інші процедури, а ефект приголомшливий. Нещодавно купила апарат і планую почати сеанси в домашніх умовах».

«Ефект, як говориться, у наявності! Я виглядаю молодшою, причому це помітно всім. І ніяких побічних ефектів, тільки користь!»

«Проводжу сеанси в домашніх умовах, вже подруги помітили ефект і почали до мене ходити. Результати радують!

Поділись


Новини партнерів