Кім Кардаш’ян відверто розповіла про бодішеймінг під час першої вагітності

Вісім років тому Кім Кардаш’ян вперше стала мамою – телезірка народила доньку Норт від свого тепер уже колишнього чоловіка Каньє Веста. Але, як виявилося, вагітність вкрай важко відбилася на ній в моральному плані. 40-річна Кім зізналася, що стикалася з бодішеймінгом, коли була вагітна першою донькою. У подкасті Крістен Белл і Моніки Падман вона розповіла, що цей досвід вагітності вбив її самооцінку, так як ЗМІ були до неї вкрай жорстокі.

Я ненавиділа вагітність. Ненавиділа те, як себе почувала, як виглядала, – сказала вона.

Кім зізналася, що, дізнавшись про вагітність, очікувала зовсім іншого, так як опиралася на досвід своєї матері Кріс Дженнер і старшої сестри Кортні Кардаш’ян – їх вагітності протікали без проблем, а пологи пройшли легко.

Вона зазначила, що те, як ЗМІ писали про її вагітність в той час, сильно її травмувало.

Це було божевіллям. Це вбило мою самооцінку. Не можу повірити, що це було прийнятно і здавалося нормальним. Я сиділа вдома і плакала, – сказала вона.

Кім боролася з медичними проблемами під час своїх перших двох вагітностей. Це згодом призвело до того, що вони з Каньє Вестом двічі зверталися до послуг сурогатних матерів, які народили їм доньку Чикаго і сина Псалмі.

У мене була прееклампсія, і я не знала про це. Через це розпухають ноги і обличчя. Мені довелося народжувати на шість тижнів раніше терміну, і пологи були екстрені. А потім з обома дітьми у мене було прирощення плаценти. Це було божевілля, – сказала вона.

Після перших пологів її життя легшим не стало – вона зізналася, що відчувала стрес через своє тіло і навіть боялася ходити в суспільний тренажерний зал.

Я не хотіла, щоб люди дивилися, як я намагаюся схуднути.

За вагітність я набрала 31 кілограмів. Я сиділа в маминому гаражі, а влітку в Калабасасі було 45 градусів. Моя донька була в колясці, а я просто тренувалася в гаражі і робила все, що можу, поки були сили. Це змінило мене як особистість, – згадала вона.

Кім сказала, що цей досвід змусив її переосмислити, що і як вона показувала в соцмережах, так як вона зрозуміла, наскільки публіка може бути жорстокою. Кім додала, що зараз вона більш виважено підходить до публікацій в соцмережах, розуміючи, що деякі пости люди можуть вважати недоречними.

Безумовно в мені є така сторона, яка говорить: “Будь тим, ким ти хочеш бути, і публікуй те, що ти хочеш публікувати”. Але є й інша сторона мене, яка говорить: “Я мама, мені 40, мені потрібно охолонути”, – додала вона.

Читайте також: Кейт Бекінсейл розкрила секрет своєї молодості

Поділись


Новини партнерів