Модель Жозефін Скрівер вбрала прозору сукню на світський захід: гарячі фото

Одна з найвідоміших моделей світу та “ангел” Victoria’s Secret Жозефін Скрівер здивувала вибором сукні. Зірка прийшла на презентацію книги в прозорій сукні, під якою виднілась білизна.

Жозефін Скрівер має розкішну фігуру, яку не соромиться показувати у пікантних фотосесіях. Однак не тільки на подіумі чи на сторінках глянців вона приміряє гарячі образи. Публічні виходи моделі теж відзначаються звабливістю.

Так, у Нью-Йорку зірка засвітилась у прозорому чорному вбранні, під яким виднілась спідня білизна. Жозефін Скрівер підібрала до пікантної міні-сукні босоніжки на підборах та доповнила образ ніжними прикрасами. Розплетене хвилясте волосся та стильний макіяж завершили звабливий look моделі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Josephine Skriver ♡ (@joskriverturkey)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений josephine skriver updates (@aboutjoskriver)

Відомо, що в такому сексапільному образі Жозефін Скрівер взяла участь у презентації книги fashion-фотографа Рассела Джеймса, присвяченої “ангелам” Victoria’s Secret. Відтак моделі, які беруть участь у показах колекції білизняного бренду, прийшли на світську подію. Окрім цього, на червоній доріжці засвітилась і знана манекенниця Сінді Кроуфорд.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений #Iamyworld™️ (@iamyworld)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Jasmine Tookes Is Following (@jastookesclub)

Джерело

Поділись


Новини партнерів