Ештон Катчер і Міла Куніс взялися за жорсткі заходи виховання дітей

Одна з найвідоміших голлівудських пар Ештон Катчер і Міла Куніс розповіли про те, які заходи виховання хочуть прийняти по відношенню до своїх дітей.

Ештон і Міла, які виховують двох дітей – трирічну дочку Уайатт і однорічного сина Димитрія – мають намір залишити їх без спадщини.

Про це в одному з недавніх інтерв’ю розповів глава сімейства Катчер. За словами актора, вони з Мілою не будуть заповідати своїм дітям зароблені мільйони, щоб забезпечити тих до кінця життя. Вони пожepтвyють гроші на благодійність.

«Ми закінчимо свої дні, роздавши гроші на благодійність», – зазначив Ештон.

Як розповів актор, такими діями вони з Мілою Куніс хочуть мотивувати дітей на власні досягнення в житті, щоб вони брали приклад з батьків.

«Якщо вони захочуть почати свою справу і складуть грамотний бізнес-план, я інвестую в їх проект, але знову ж таки не буду створювати трастовий фонд в їх користування. Таким чином, вони будуть мотивовані на власну роботу», – зазначив актор.

До слова, Ештон виріс в небагатій родині, але саме цей факт допоміг йому досягти успіху в кар’єрі. Як зазначив актор, його батьки не могли собі дозволити зайвих покупок і навіть морозиво для нього було справжнім святом.

Джерело

Поділись


Новини партнерів