Маша Єфросиніна поділилася жіночим секретом

Відома телеведуча Маша Єфросиніна розповіла секрет, як змусити себе взимку вправлятися.

Так, в своєму веб-журналі ведуча поділилася кількома порадами, які особисто їй допомагають не пропускати заняття спортом.

«За останній час мені просто незліченну кількість разів поставили запитання:« Як змусити себе займатися спортом? ». Радує одне – всі розуміють, що займатися потрібно) Спорт – це здоров’я не тільки тіла, а й душі. Стрес знімати я біжу насамперед на фізичні заняття, причому посилені! Ловіть кілька моїх порад про «змусити»:

1. Попросіть друзів або рідних подарувати вам абонемент в зал, а потім попросіть їх регулярно вас питати, відвідуєте ви його. Небажання бути присоромленим – хороший мотиватор! »- радить Маша .

21576986_1092448297552782_2956476343480483840_n1

«2. Купуйте красиву спортивну форму! Щоб добре прям сиділа на вас! Ноги в нових кросах понесуть вас самі до людей в треніках!

3. Посперечайтеся з другом, або краще, з тренером на щось реально цінне , чого ви позбудетеся, якщо не досягнете результату в поставлені терміни! Я ще не бачила, до речі, хто програв !! Рухайтеся, відчувайте себе і свої можливості! Будьте здорові! », – написала Єфросиніна .

Джерело

Поділись


Новини партнерів