Робота за кордоном: яку країну краще обрати

Третина населення нашої країни працюють або мають намір працювати за кордоном. Робота в інших країнах спокушає значно більшими зарплатами і поліпшеними умовами праці. Знайти роботу за кордоном не так складно, особливо якщо у вас є потрібний диплом. Найбільш затребуваною можна назвати роботу медсестри. Це пов’язано із зростанням кількості старіючих людей, які вимагають особливого догляду, а їхні родичі зайняті і готові платити за турботу про свою близьку людину. Не менш дефіцитні лікарі, наприклад, в Німеччині це найбільш високооплачувана професія. Гостра нестача медиків спостерігається в Новій Зеландії, Австралії, Фінляндії. Також за кордоном будуть раді фахівцям IT-технологій, адже ця сфера дуже швидко розвивається. Без зайвих зусиль роботу знайдуть інженери, бухгалтери та фахівці в галузі цивільного будівництва. Оператори і управлінці зможуть працювати в таких країнах, як Китай, Голландія, Швейцарія і Франція.

Куди ж краще поїхати?

  • Польща. Це найкращий варіант для тих, хто піклується про своїх рідних і хоче бути поряд з ними. Адже це найближча країна, яка вабить не тільки своїм розташуванням, а й доволі непоганою можливістю заробити. Робота в Польщі знайдеться для всіх бажаючих. Особливим попитом користуються виробничі професії, сезонні збирачі врожаю та працівники з будівельною кваліфікацією.
  • Великобританія. Знайти тут роботу непросто. По-перше, необхідно в ідеалі знати англійську мову. По-друге, складність прийнятих законів в 2014, які обмежують роботу іммігрантів. Отримати тут роботу може тільки висококваліфікований працівник. Працювати в обслуговуванні або різноробочим можна тільки нелегально.
  • Італія. Тут легко знайти роботу , особливо жінкам. Актуальними є вакансії офіціанток, покоївок, доглядальниць, прибиральниць. Мінімальні вимоги до робочих на півдні країни. Цілком можна їхати без знання мови, якщо пощастить, роботодавець оплатить для вас курси.
  • Німеччина. Тут затребувані висококваліфіковані фахівці в сферах електроніки, електрики, машинобудування, а також в науці. Ще удача посміхнеться і різноробочим. Жінки частіше влаштовуються в сфері послуг. Добре знання мови збільшує коло можливостей і зарплати. Небезпечно займатися роботою нелегально, не ризикуйте цим.
  • Іспанія. Тут дуже розвинене тваринництво і землеробство, тому часто потрібні сезонні працівники. Це країна популярна для заробітку студентів і некваліфікованих робітників без знання мови. Іммігранти, які знають іспанську та англійську мову, легко влаштуються екскурсоводом, перекладачем, офіціантом. Також цінується висока кваліфікація в медицині, менеджменті, промисловості.
  • Канада. Найбільш відкрита країна для імміграції. Вітається знання англійської та французької мов. Спостерігається дефіцит фахівців у сфері видобутку нафти і газу, медицині, менеджменті, юриспруденції, інженерії. Будь-яка працююча людина в Канаді, може розраховувати на державний захист.
  • Австралія. Тут потрібні і професіонали і працівники без кваліфікації. Українців цінують за високу працездатність і віддачу справі. Але в цій країні рідко можна отримати одразу високу посаду, слід пройти всю кар’єрну драбину. Можна розраховувати на роботу медика, інженера, комп’ютерника, зварювальника, будівельника, електрика.
Поділись


Новини партнерів