Книжковий Арсенал-2019 – 5 видань, які зацікавлять дітей і батьків

Серед книжок на цьогорічному «Книжковому Арсеналі» є такі, що заслуговують на особливу увагу. Адже вони – для найменших читачів та їх батьків. Ці новинки поєднують в собі різні жанри – від художнього до науково-популярного, але всі вони дуже важливі, практичні, ексклюзивні.

Johan Aludden,‎ Federica Gambel,‎ Viviana Figus,‎ Federico Vagliasindi. Створюй відеоігри за допомогою Скретч. – Х.: Ранок, 2019

Хочете навчити дитину програмування? Чи бажаєте самі поринути до світу програмного коду? Тоді ця книга для вас. Скретч — доступна, зрозуміла та весела мова програмування. Дотримуючись чітких інструкцій, маленькі читачі будуть створювати відеоігри. Книга дасть змогу проявити творчість, навчить знаходити оригінальні та ефективні розв’язання проблем. І, перш за все, дасть нагоду насолодитись створенням власних проектів з нуля. Загалом книга розрахована на широке коло читачів.

Тетяна Маслова. Енциклопедія видатних винаходів. – Х.: Ранок, 2019

Як люди придумали колесо? Хто першим прокотився на автомобілі? Кому спало на думку передавати голос через кілометри? І коли люди, нарешті, полетять на Марс? «Енциклопедія видатних винаходів» знайшла відповіді на ці та ще багато інших запитань. Читач цієї захоплюючої книжки дізнається, як звичайні люди змінили світ. А може, він один із них?

Алекс Кабрера, Віньєт Монтанер. Як важливо вміти слухати. – Х.: Кенгуру, 2019

Питання, на які маленький читач знайде відповіді у цій захоплюючій книжці, дуже актуальні. Ти колись дослухався до звуків власного тіла? А чи знаєш ти, що в міста, лісу, дощу й ночі є своя музика? Уміння слухати — це не лише вияв поваги, це ще спосіб навчатися: у себе, в оточення, у природи. Міні-історії, які містить ця книжка, переконають будь-яку дитину, що вміти слухати — дуже важливо. Чому б не застосувати цю якість на практиці? В серії також представлені книги: «Як важливо бути наполегливим», «Як важливо бути розсудливим», «Як важливо бути терплячим».

Льюїс Керрол. Аліса в задзеркаллі. – Х.: Ранок-Креатив, 2019

Відома казкова історія англійського письменника й математика Льюїса Керолла про пригоди дівчинки Аліси в чарівній країні Задзеркалля. У перекладі з англійської мови вдало й точно передано зміст і гру слів цієї надзвичайно цікавої та мудрої казки з силою-силенною кумедних нісенітниць і парадоксів. Для середнього шкільного віку. Книга з ілюстраціями Євгенії Гапчинської з доповненою реальністю. Картинки оживають за допомогою додатка WONDERLAND-AR. Той самий мобільний додаток, який був спеціально створений для колекції «Аліса в Країні Див», використовується і з новою книгою. При наведенні на малюнок з доповненою реальністю вмикається озвучений мультик. З героями можна взаємодіяти: роздивлятися з усіх боків, фотографувати, знімати з ними відео, деякі персонажі реагують на дотик до екрана. Додаток WONDERLAND-AR можна безкоштовно скачати на GooglePlay та AppStore. Яскраві, барвисті та кумедні малюнки розкажуть про неймовірні пригоди Аліси у Країні Див. Зустрічайте чудернацьких героїв – Білого Кролика, Чеширського Кота, Блакитного хробака та інших! В серії також представлені: «Аліса в Країні Див».

Енн-Клер Кляйнденст. Маленький ілюстрований довідник. Дитина в умовах кризи. Коли криза допомагає нам зростати. – Х.: 4mamas, 2019

«Дитина в умовах кризи» — це маленький ілюстрований довідник замість безлічі батьківських «ЯК?» Позачерговий похід у супермаркет знову закінчився дитячою істерикою, безкінечним «ну купи-и-и» та образою на увесь світ… Умовляння дитини покласти гаджети та почати робити уроки закінчуються криками, родинним конфліктом та стресом як у дитини, так і у батьків… Кожна із цих ситуацій є кризовою. Частіше у таких випадках батьки вдаються до ШВИДКИХ способів розв’язання, які, як уже відомо, безрезультатні, а лише погіршують взаємини із дітьми. Саме тому на Міжнародному книжковому ярмарку у Франкфурті увагу видавництва привернув цей маленький ілюстрований довідник, що ми випустили на допомогу кожному із батьків! Книга містить ключі до розуміння та алгоритми реагування на низку дуже специфічних життєвих ситуацій: дитина не хоче одягатися; має залежність від гаджетів; не контролює себе у магазині чи у громадських місцях; говорить неправду; не хоче їсти тощо. Загалом у книзі розглянуто 35 ситуацій, а також 10 порад для досягнення успіху у вихованні. Авторка книги, мама 4-х дітей та клінічний психолог, яка має сертифікат з «Позитивної дисципліни», що і покладено в основу довідника. Доповнюють книгу життєві ілюстрації Лінди Корацца, мами двох дітей. Разом вони діляться власним досвідом, злетами і падіннями у вихованні, доцільними порадами і конкретними настановами.

Автор Ігор Бондар-Терещенко, спеціально для Жіночий Світ

Поділись


Новини партнерів