Правила тону: які кольори краще обирати для бесіди

Кожен колір формує у оточуючих певні психологічні відчуття від нашої присутності. Одні притягують увагу, інші, навпаки, відштовхують. Готуючись до важливої ​​зустрічі, можна заздалегідь продумати, які асоціації ви хочете викликати у співрозмовника. Для цього потрібно знати, яке сприйняття гарантує той чи інший колір.

Білий

Білий колір – уособлення чистоти, цнотливості і високого рівня духовного розвитку. Він неупереджений і символізує невинність, тому біла сукня вважається традиційним нарядом нареченої.

Якщо ви хочете справити враження надійної, щирої, доброї і відкритої людини, сміливо вибирайте одяг білих тонів. У бесіді навіть з негативно налаштованою людиною, у вас будуть всі шанси завоювати її прихильність і розрядити обстановку в цілому.

Згадайте, у всьому світі білий прапор символізує капітуляцію, і говорить про те, що учасник переговорів не озброєний.

Правила дрес-коду

Жовтий

Більшість людей чомусь вважає, що жовтий колір несе негативний посил. Жовтий, дійсно, за деякими уявленнями символізує обман, зраду, жадібність. При цьому у жовтого є і потужні позитивні значення: радості, багатства, влади, осяяння і надії.

У жовтому вбранні ви будете залучати погляди, створюючи позитивні вібрації, а також справите враження впевненої в собі людини з діловою хваткою, здатної вміло обходити всі неприємності.

Правила дрес-коду

Помаранчевий

Колір радості та оптимізму, його вважають за краще сильні, творчі, енергійні особистості.

Вчені заявляють, що тривале споглядання оранжевого кольору компенсує добову дозу вітаміну «С». Він збуджує, підсилює сексуальний потяг і спрагу пригод – те, що потрібно для побачення.

Люди в помаранчевому вбранні справляють враження відкритих, доброзичливих натур зі схильністю до ризикованих вчинків.

Правила дрес-коду

Червоний

Символізує радість, любов, красу, успіх, пристрасть і повноту життя, але в той же час це колір ворожнечі і помсти.

Червоний – це дуже авторитарний колір, який повністю поглинає увагу оточуючих, але разом з тим пригнічує і дратує. Червону сукню є сенс обирати для виходу, якщо ви плануєте бути в центрі подій. Але якщо ви хочете встановити контакт і розташувати до себе співрозмовників, краще обирати більш м’які кольори.

Приглушені і темні відтінки червоного асоціюються зі зрілістю і мудрістю – люди, які їх обирають, сприймаються як серйозні, врівноважені і розумні люди.

Правила дрес-коду

Рожевий

Життя в рожевому кольорі … Практично у всіх дана фраза викликає однакові асоціації. Швидше за все, перед очима постає картина розкішного життя і, звичайно, накочується хвиля безтурботності і спокою. А ви коли-небудь замислювалися, чому ми так сприймаємо цей колір? Відповідь досить передбачувана – рожевий символізує любов, пристрасть і романтику.

У психології це самий пасивний колір з усіх. Його споглядання повинне привести в баланс навіть самого дратівливу людину, так як рожевий знижує зовнішню і внутрішню агресивність і провокує привітність.

Правила дрес-коду

Сірий

Нейтральний, спокійний, скромний, консервативний? означає практичність і зарозумілість, розум і тугу.

Сірий – це колір балансу. Чоловік у сірому не привертає уваги, виглядає безстороннім і навіть байдужим розумником, не викликає глибоких емоцій. Якщо хочете показати свою готовність підкорятися правилам, вибирайте речі саме сірих тонів.

Правила дрес-коду

Синій

Колір гармонії, спокою, лояльності, чистоти і духовності. Дає відчуття стабільності, порядку і довіри. Йому надають перевагу розважливі і консервативні люди. Так само синій колір спонукає до спілкування, допомагає побороти тривогу і хвилювання.

Людей в синьому одязі сприймають як мудрих, надійних особистостей, які вміють аналізувати ситуацію і приймати важливі рішення.

Правила дрес-коду

Блакитний

Колір умиротворення, вірності, доброчесності, відданості.

Людям в одязі блакитного кольору можна довіряти, не замислюючись. Вони чесні, порядні, з високими поняттями про моральність і підвищеним почуттям відповідальності.

Крім усього іншого, якщо блакитний колір переважає в одязі психологія трактує це як прагнення людини до постійного самовдосконалення і пошуку відповідей на питання, далеких від щоденної суєти і дріб’язкового побуту.

Правила дрес-коду

Зелений

Одягатися в зелене люблять спокійні, життєрадісні і врівноважені люди, які прагнуть до самоконтролю і внутрішньої гармонії. З точки зору психології людина в зеленому одязі здається оточуючим чуйною і доброзичливою, готовим допомагати іншим навіть на шкоду собі.

Але, при всій своїй щирості, любителі зеленого обережні і не схильні до необачних вчинків. Вважається, що зелений одяг – це кращий вибір для переговорів, так як цей колір допомагає розташувати до себе співрозмовників.

Правила дрес-коду

Коричневий

Комфорт, безпека, надійність, щирість.

Коричневе вбрання спокійне, від нього «віє» стабільністю, відкритістю, чесністю, практичністю і простотою. Колір викликає прихильність до себе, сприяючи відвертим розмовам. Добре підходить для першої ділової зустрічі або співбесіди.

Жінки, в гардеробі яких переважає одяг коричневого кольору, дуже активні в любові, вони вірні й віддані, хоча і відрізняються небаченим завзяттям.

Правила дрес-коду

Чорний

Класичний колір елегантності вважається одним з найсексуальніших, можливо тому, що він асоціюється з небезпекою і таємницею. Люди в чорних костюмах виглядають респектабельними, владними і впевненими в собі

Часто вважають, що людина, яка регулярно вибирає чорний одяг, знаходиться в пригніченому емоційному стані, але це не так. Бажання одягнути чорне може бути викликане міркуваннями звичайної практичності.

До того ж, цей колір вважається універсальним, так і маленьке чорне плаття все ще вважається ідеальним вибором для вечірнього виходу.

Правила дрес-коду

А що вважає експерт:

Спеціаліст в області бізнесу і психології Аліна Рейзельман радить ретельно продумувати образ, готуючись до важливої ​​бесіди, а також враховувати, де і з ким у вас має бути зустріч.

Для розмови з подругами підійдуть пастельні, зелені, блакитні і коричневі тони.

Якщо співрозмовник страждає депресією, кращий варіант – додати жовту або помаранчеву деталь.

Для ділових розмов ідеальні темно-сині і сірі тони. Але якщо необхідно привернути увагу до своєї персони, червоний костюм просто незамінний.

Сині, блакитні і коричневі тони відмінно підходять, коли потрібно підкреслити свою інтелектуальну і духовну вищість, викликати у співрозмовника відчуття того, що вам можна довіритися як людині більш мудрій і досвідченій.

Чорний підкреслює таємничість, жіночність і елегантність. Це чудовий вибір для вечірніх туалетів і корпоративних вечірок. Але співрозмовник, одягнений у все чорне, психологічно пригнічує і створює дискомфорт.

Поділись


Новини партнерів