Без паніки: як навчитися тримати себе в руках

Кожна людина бачить свої відчуття перед важливою справою або зустріччю: руки тремтять, долоні пітніють, по спині біжать мурашки, хочеться втекти додому і сховатися від усіх. Знайома картина, чи не так? Як же впоратися з хвилюванням?

1. Спочатку потрібно заспокоїти дихання: глибоко вдихайте через ніс і видихайте через рот. Концентруйте свою увагу на кожному вдиху і видиху. Таким чином ви стабілізуєте кисневий баланс і трохи розслабитеся.

2. Прийміть позу впевненої в собі людини: розправте плечі, тримайте спину прямо і голову не опускайте вниз. Як тільки ви покажете свою рішучість і непохитність, то через деякий час і самі відчуєте, як стали трішки впевненішими. Так що вище ніс і не сутулитися!

3. Тепер настав час переконати себе, що нічого страшного не станеться: якщо є можливість, то підійдіть до дзеркала і починайте промовляти вголос: «Я впораюся», «У мене все вийде», «Я впевнений в собі і в своїх силах» і т.д. Ця словесна практика дійсно допомагає впоратися з хвилюванням і додає впевненості перед важливою справою.

4. Відверніть свою увагу. Уявіть успішний результат або те, як ви полетите у відпустку, чим займатиметеся, коли повернетеся додому. Подумавши про що-небудь приємне, ви на підсвідомому рівні переведете свої думки у інше русло і розслабитеся.

5. І останнє, але найголовніше правило – мисліть позитивно! Наші думки матеріальні, і про це не можна забувати: результат важливої події на 99% залежить від нашого позитивного настрою. Ті люди, які постійно прокручують в своїй голові негативні думки, як правило, і отримують те, про що так часто думали і уявляли. Так що налаштуйте себе на позитив, вірте в себе – і у вас неодмінно все вийде!

Поділись


Новини партнерів