6 плюсів прямолінійності

Прямолінійність

Нас оточує безліч найрізноманітніших людей з набором не менш різноманітних особистісних якостей – адже саме це і робить наше життя настільки цікавим, правда? Взаємодія з усіма цими унікальними типами може виявитися вельми дивним завданням, тим більше, якщо ви відноситеся до категорії прямолінійних і відвертих людей. Багатьом досить складно зрозуміти і сприйняти вашу відкритість і чесність, хоча вас однозначно варто поважати за прямоту. У чому ж плюси людської прямолінійності і невміння грати і прогинатися?

1. Немає необхідності прикидатися

В прямолінійності відсутня фальш, тобто люди за фактом отримують те, що вони реально перед собою бачать. Ви просто показуєте справжню себе, навіть не намагаючись догодити або здаватися кращою і не особливо переймаючись, чи сподобаються іншим ваші реакції, висловлювання, вчинки, поведінка й думки. Принаймні, іншим людям не доведеться розгадувати загадки з приводу того, що ж криється у вас усередині, так як ви людина жива і справжня, а не підробка.

2. Чесність

У вас є рідкісний і дуже сміливий дар бути чесним перед людьми в будь-яких ситуаціях, незважаючи на те, якою ціною обходиться вам ваша ж чесність. Ви не вмієте щедро пускати пил в очі, зате ви навряд чи коли-небудь злукавите, а швидше відкрито викладете всі карти на стіл. Вам можна абсолютно вірити, і вам можна абсолютно довіряти, знаючи, що у ваших словах ніколи не криється прихований підтекст.

3. Товстошкірість

Люди прямолінійні зазвичай мають досить товсту шкіру, і їх вкрай складно вразити або зачепити. Люди можуть бути настільки ж чесні з вами, як і ви з ними, так як ваше до них ставлення буде незмінно розуміючим і, що особливо цінно, неупередженим. Ви абсолютно не схильні легко ображатися і вирощувати з мухи слона, і ви дійсно не розумієте, чому це настільки активно роблять інші. Тим не менш, для збереження будь-яких мирних відносин, вам теж треба бути обережною і не плутати свою прямолінійність з безпардонністю.

4. Відсутність усілякого драматизму

У вашому житті присутні драми і сиквели «Санта-Барбари». Ви цього ретельно уникаєте через вроджену чесність, адже будь-яка драма зароджується тоді, коли люди починають ображатися, намагатися вразити або неправильно тлумачать чиїсь слова і наміри. Ви просто берете участь у таких дивних іграх. Ви відкрита книга без драми, і вам неприємні помилкові, спотворені або підроблені емоції.

5. Вам відомі і напрям свого руху, і кінцеві цілі

В цілому у вас є точне уявлення про свої цілі і шляхи просування до них. Ви просто робите те, що в даний момент вважаєте за потрібне, і вас це повністю влаштовує – мало того, що ви отримуєте незмінно те, до чого рухаєтеся. Це можна порівняти з лазерним оптичним прицілом, наведеним на мету, адже у вас такий приціл явно вмонтований, а все інше має так мало значення.

6. Впевненість

Так як цілі встановлені, а шлях до них чітко намічений, то ви, можна сказати, щедро випромінюєте впевненість – тобто те, чого іншим настільки катастрофічно бракує. Так, ви дійсно відчуваєте впевненість у своїх словах, своїх вчинках і, звичайно ж, наслідки цих вчинків, і у вас немає страху перед життєвими викликами і проблемами.

flytothesky.ru

Поділись


Новини партнерів