Хто такі сапіосексуали

Сапіосексуали

Стосунки з розумним хлопцем – це найбільш гарячий досвід! Немає нічого кращого за людину, яка може віртуозно підтримати будь-яку розмову. Саме тому багато сучасних дівчат і жінок поступово стають сапіосексуальними.

Не знайомі з цим терміном? Слово «сапіосексуал» з’явилося в лексиконі кілька років тому і стало дуже популярним – на цю тему вже існують форуми Reddit, сторінки сапіосексуалів на Facebook, а деякі сайти знайомств навіть додали опцію «сапіосексуал» в якості офіційної сексуальної орієнтації. Що ж воно, власне, означає?

Сапіосексуали – це ті люди, яких збуджує швидше інтелект партнера, ніж його тіло.

Їх збуджує дотепність і високий IQ, і вони віддадуть перевагу словесним витонченим дуелям, ніж спостереженню за тим, як людина «ліпить» собі квадрицепси в тренажерному залі.

Психологи вже починають акуратно говорити про те, що «сапіосексуальність» – це новий нюанс особистості, оскільки люди в прямому сенсі слова перевантажені знайомствами і спілкуванням як в реальному, так і віртуальному світі, тому вони прагнуть конкретно зосередитися на тому, що вони дійсно хочуть від партнера.

Як ви думаєте, а у вас є схильність до сапіосексуальності? Перевірте себе на наявність наступних 10 ознак:

1. Ви вважаєте, що найкраща прелюдія – це дотепні жарти.

2. Ваша ідея вдалого побачення виглядає як прогулянка по книжкового магазину, що супроводжується порадами та рекомендаціями щодо вибору літератури для читання. Людина, яка читає (неважливо що, головне – читає!), ніколи не буде запинатися і підбирати слова для підтримки розмови.

3. Ви знаєте, що слово «смарт» означає не тільки начитаність. Вас також збуджує емоційний інтелект – здатність правильно сприймати ваші почуття і адекватно на них реагувати.

4. Вас не вражають його нагороди і досягнення; швидше, ви приголомшені тим, що він ніколи про них не згадує через вроджену скромність. Принаймні, тепер ви можете хвалитися досягненнями свого хлопця!

5. Ви абсолютно впевнені, що він знайде спільні теми для розмови і з вашим 65-річним батьком, і з вашим 25-річним братом, причому він зможе говорити і про моду, і про спорт, і про політичну ситуацію будь-де.

6. Ви отримуєте від нього осмислені повідомлення у вигляді граматично правильних речень без жодної орфографічної помилки. Бонус: він не зловживає смайликами і використовує їх максимально доречно.

7. Ви підете з ним в кіно тільки через півроку після початку відносин. Не тому, що вам не подобаються фільми, а тому, що у вас і так постійно знаходиться маса тем для спілкування.

8. Він не просто чув ім’я Ніл Деграсс Тайсон, він навіть знає, хто це і чим ця людина займається. До речі, ви і самі із задоволенням подивіться науково-документальний серіал «Космос» замість читання журналу «Космо».

9. Ви любите дивитися фільми, але віддасьте перевагу класиці Хічкока або новій французькій психологічній драмі, ніж «Форсаж. Частина 15».

10. Об’єкт вашої пристрасті взагалі не замислюється про тонкощі складної жіночої логіки. Він воліє говорити вам: «Як цікаво, а розкажи мені про це більше» замість «Ти занадто багато думаєш».

flytothesky.ru

Поділись


Новини партнерів