Жіночі страхи і як з ними боротися

Жіночі страхи

Чого бояться жінки? Які страхи їх мучать, і що часто рухає їхніми вчинками? Як нам правильно зрозуміти жінку з позиції страхів?

Страхів у жінки багато, і ось лише деякі з них.

1. Жінка боїться залишитися одною, не вийти заміж. Це і зрозуміло, адже їй потрібна опора і захист у житті, міцне чоловіче плече. Це змушує її тримати себе у формі, добре виглядати, стежити за собою, іноді бути не занадто вимогливою і розбірливою у виборі чоловіка, підлаштовуватися під чоловіка.

2. Жінка не боїться народити вчасно дитину, що змушує її прагнути або скоріше вийти заміж (адже дітородний вік обмежений), або народити дитину без чоловіка, що називається «для себе», навіть якщо доведеться ростити дитину одній.

3. Жінка боїться погладшати. Через це вона мучить себе дієтами, ходить у фітнес-клуб, купує сукню на розмір меншу, регулярно зважується.

4. Жінка категорично не хоче старіти. Цей страх спонукає її, знову-таки, стежити за собою, користуватися косметикою, ходити на масаж, приховувати або занижувати свій вік.

5. Жінка боїться бути некрасивою. Це змушує її робити все те, що перераховано у двох попередніх пунктах, а також стежити за модою, красиво і модно одягатися і мучити свого чоловіка нескінченними ходіннями по магазинах одягу і салонах краси.

6. Жінка боїться, що її чоловік розлюбить. Тому вона прагне бути красивою і стрункою, а також підлаштовується під чоловіка, йде на поступки і компроміси, іноді навіть деякі дозволяють собі принижувати і використовувати на шкоду собі.

7. Жінка боїться, що її звільнять з роботи, адже часто роботодавці воліють чоловіків, які не підуть у декрет, або не будуть сидіти з хворою дитиною, або просто у начальника упереджене ставлення до жінок як до працівників. Тому жінка не висловлює свою думку всупереч начальству, мовчить, намагається не порушувати дисципліну, чітко виконувати свої обов’язки. Загалом, за роботу тримається.

8. Жінка боїться, що не буде грошей. Тому вона тримається за свою роботу або за свого чоловіка (якщо він заробляє), прагне вийти заміж, скандалить з чоловіком, якщо грошей немає, хапається за будь-яку, навіть низькооплачувану роботу.

Ось такі у жінки основні страхи, які керують багатьма її вчинками. Але при всьому цьому потрібно навчитися бути щасливою, долати страхи, вирішувати проблеми і протистояти труднощам. Багато жінок з молодих років інтуїтивно прагнуть запобігти проблемам в цих найважливіших для себе сферах, щоб відчути спокій, стабільність, впевненість у завтрашньому дні. Докладайте зусиль, будуйте своє життя, робіть те, що ви можете і те, що від вас залежить, тоді ваше життя і його результат будуть вас радувати.

flytothesky.ru

Поділись


Новини партнерів