Стратегії, що дозволяють знайти нові можливості

Стратегія

Коли ми починаємо відчувати життєвий застій, нам варто пам’ятати, що нові можливості будуть ховатися від нас до тих пір, поки ми не наберемося сміливості відкрити для них двері у своє життя.

Нові можливості рухають нас і надихають, але іноді вони забувають про наше існування, і ми починаємо відчувати пригніченість, неспокій і нездатність досягти істотних результатів. У цьому випадку вдамося до допомоги однієї з перевірених часом стратегій.

Оточіть себе успіхом. Дослідники стверджують, що дохід майже кожної людини дорівнює середньому доходу 5 найближчих людей із її оточення. Варто погодитися з думкою, що оточення має величезне значення для успіху. Всім успішним людям властиві звички і стратегії переможців. В їх близьких колах спілкування багато харизматичних, впевнених і успішних людей. Наближаючись до таких кіл, ви почнете втрачати зв’язок зі старими друзями, зате знайдете нових знайомих з незвичайним світоглядом, свіжим мисленням і іншим ставленням до навколишнього світу. Такі люди здатні дати вам свіжі думки, амбітні цілі і нові можливості. Шукайте близьких по духу людей і заводьте з ними знайомства.

Відкидайте комфорт. Психологи стверджують, що людина підсвідомо прагне до комфорту. Але щоб знаходити нові можливості потрібно навчитися його відкидати. Зручно залишатися у старому оточенні, адже ви завжди знаєте, чого чекати, а це дозволяє відчувати себе в комфорті і безпеці. Але, не дозволяючи собі покинути межі вже пізнаного і пройденого, ми відгороджуємося від нових можливостей. І тут ми стикаємося з вибором: жити спокійно в своєму тісному та затишному світі або рушити назустріч незвіданим емоціям і можливостям.

Щодня вибудовуйте характер. Харизматичним лідером можна стати лише в результаті щоденної практики. Наша повсякденна поведінка – це результат нашого характеру. Тому працюючи над собою, ми купуємо не тільки потрібні риси характеру, але і відкриваємо перед собою нові перспективи.

Людині властиво жалкувати про втрачені можливості. Але не скориставшись один раз своїм шансом, не варто сумувати і посипати голову попелом все життя. У залученні нових можливостей удача відіграє чи не найбільшу роль. Куди важливіше ті дії, які ми робимо для їх залучення.

flytothesky.ru

Поділись


Новини партнерів