Якщо людина викликає у вас почуття образи – відпустіть її

Образа

Образа – це почуття, яке людина часто відчуває, контактуючи з навколишнім світом. Але для одних людей образа є скороминущим почуттям, інші ж не здатні легко від неї позбавитися, що часто призводить до труднощів у взаєминах з оточуючими. Як же навчитися відпускати образи і звільнити своє життя від негативу?

Важливо розуміти, що почуття образи завжди є індивідуальним. Вчинки і слова, які можуть образити вас або навіть шокувати, для іншої людини цілком прийнятні. Тому важливо розуміти наміри людини, на вчинки і слова якої ви образилися. Чи вона справді хотіла огорнути вас негативом? Або ви вигадали проблему там, де їй не слід бути?

Часто образа виникає там, де ваші очікування від людини не виправдалися. Виявилося, що ви намагалися нав’язати свою думку тому, для кого вона було неприйнятною. Знайдіть справжню причину своєї образи. Якщо ваші очікування були помилковими, то на кого ж ви ображаєтесь? На себе? Не варто очікувати від людей дуже багато. Ви можете повністю бути впевненим в собі. І виправдовувати всі ваші очікування тільки у ваших силах. Постарайтеся знайти в об’єкті свого роздратування позитивні сторони і фокусуйтеся на них.

Буває, що ваші образи на когось цілком обґрунтовані, і ви маєте повне право очікувати вибачень. Але не варто тримати в собі негатив і уявляти себе жертвою. Люди дуже різні. Вам не вистачить ні часу, ні сил зрозуміти кожного. Якщо людина викликає у вас почуття образи й озлобленості – відпустіть її. Нехай у вашій пам’яті збережеться тільки те добре, що вона встигла вам дати. Не тримайте в собі негатив, адже він має властивість накопичуватися. Якщо ви не відпустите одну образу, то на неї нашарується наступна. Життя надто коротке, щоб проводити її з тими, хто змушує вас відчувати образу і пригніченість.

flytothesky.ru

Поділись


Новини партнерів