Чому вітчизняні абітурієнти обирають навчання в польських університетах?

освіта за кордономДійсно, можна спостерігати тенденцію, яка чітко свідчить: освіта за кордоном постійно набирає популярність. На жаль, для вітчизняних ВНЗ настали не найкращі часи. Ціни на навчання зросли до казкових висот, чого не скажеш про якість освіти, яка потроху погіршується. Це пов’язано як з викладацьким складом, так і з недофінансуванням цієї галузі. Тому, наприклад, освіта в Польщі для українців істотно виграє в порівнянні з вітчизняним. Університети отримують гранти від ЄС, більшість з них відмінно екіпірованих сучасною технікою, необхідною для успішних дослідницьких програм. Але давайте детальніше розбиратися, які ще переваги отримає майбутній студент.

Що важливо для роботодавців?

Коли мова заходить про вибір кандидата на будь-яку посаду, роботодавці дивляться не тільки на диплом як на папір, але їх ще цікавить і якість отриманих знань. Особливо це стосується роботи в міжнародних компаніях, яких в Польщі дуже багато. Тоді досить легко перевірити, наскільки хороші знання забезпечив сам університет, наскільки сам випускник готовий працювати і які цілі він переслідує. Навчання за кордоном – важливий крок, який робить навіть з пасивних дітей активних, які цікавляться наукою. Тому однозначно можна сказати, що навчання в Польщі для українців дає хороші результати. В чому це проявляється? У хороших, дійсно високооплачуваних робочих місцях, коли є перспектива росту. А це завжди хороший стимул для молодого фахівця. Більш детальну інформацію про вступ і всі особливості подачі документів можна дізнатися на проекті Moja Edukacja. А тепер перейдемо до інших переваг такої освіти, не менш важливих для студента.

Персональний розвиток

Бездоганно вивчити кілька мов – хіба це не гарна перспектива для студента? Завдяки обмінам в європейських ВНЗ зібрані студенти з багатьох країн, а це не тільки цікаво для розвитку студента з культурної точки зору, але і добре вплине на вивчення мов. Також навчання за кордоном сприяє формуванню особистості, адже тут студент сам вчиться вирішувати свої проблеми, майже не залежить від батьків. Є можливість вільно подорожувати, їздити в гості до своїх друзів з інших країн. Завдяки такому навчанню в Польщі для українців відкривається дійсно багато можливостей.

Як отримати диплом європейського університету?

Отримати саму корочку диплома за кордоном непросто, на відміну від багатьох вітчизняних університетів. Тому і випускники європейських ВНЗ цінуються високо. Все пов’язано з якістю освіти. Адже для роботодавця важлива не сама корочка, а кінцевий результат – знання. Звичайно, і практичні навички завжди вітаються. Ось тому для наших абітурієнтів і стає такою актуальною освіта в Польщі. Поговоримо більш детально про всі основні етапи вступу. Підкажемо, до кого звернутися, щоб підібрати підходящий для навчання в Польщі університет. Адже самостійно досить складно перебирати весь масив даних спеціальностях, особливо коли на сайті немає російськомовної інформації.

Вибираємо університет

польські університетиБажано для початку звернутися до фахівців, які допоможуть розібратися з вибором університету, підкажуть вам, які з польські університети більш престижні, які спеціальності відкрилися. Таку допомогу можна отримати, звернувшись сюди за консультацією: Moja Eduakcja. Для початку ви можете прямо на сайті ознайомитися, чому варто вибрати освіту в Польщі. Тут важливо все – від розвитку студента як особистості до отримання практичних знань, які так цінуються на ринку серед престижних роботодавців. Бажано, щоб абітурієнт чітко розумів, яка спеціальність йому підійде. Далі йде етап вибору університету. Тут враховується його рейтинг серед інших навчальних закладів.

Коли вибір остаточно зроблено на користь якогось з ВНЗ, настає пора збирати документи. У цьому теж краще звернутися за допомогою до фахівців проекту. Тоді всі нюанси, що стосуються навчання в Польщі, будуть швидко вирішені. Але найважливішим буде сам освітній процес. Адже важливо не тільки ходити на пари, а й засвоювати всю інформацію. Великий плюс європейської освіти – вона підкріплюється практичними навичками.

Проживання

Важливо буде вирішити не тільки всі питання, що стосуються освіти в Польщі, а й проживання. Добре, якщо при університеті є гуртожиток, тоді питання з житлом вирішене. Можливо, навчання в Польщі буде даватися легше, якщо знімати житло разом з однокурсником, наприклад. Розраховуючи фінанси, варто враховувати і витрати на харчування і проїзд. Але з огляду на знижки на проїзд, ця стаття витрат буде невеликою.

Поділись


Новини партнерів