Сьогодні недостатньо виготовляти чи продавати якісний товар, потрібно ще й донести його основні переваги до споживача, зробити вашу продукцію чи товар впізнаваними, спонукати людину придбати його. Для цього потрібна розробка логотипу (бренду) і його реклама. Вона, як відомо, є двигуном торгівлі і це відповідає дійсності.

Важливо підібрати саме такий вид реклами, яка найбільш підходить для вашого товару. Однією з найбільш ефективних сьогодні є друк логотипу вашої компанії або продукту, що випускається на пакетах. Пакети з логотипом вашої компанії – це прекрасний спосіб реклами, який поєднує в собі порівняно невелику вартість і високу ефективність. Вони вже давно стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Ми ходимо з ними в магазин за покупками, використовуємо в побуті, користуємося ними протягом тривалого часу. Логотип або рекламна інформація дуже швидко стає впізнаваною, що і є метою замовника. Замовити виготовлення пакетів з логотипом можна на сайті https://paketov.net.ua/.

Перш ніж замовити друк пакетів з логотипом, слід добре розібратися в їх типах і різновидах, щоб підібрати саме те, що підійде вам.

Види пакетів і матеріали, з яких вони виготовляються

На даний момент існує кілька видів цієї рекламної продукції. Вони відрізняються матеріалом, з якого вони виготовлені, товщиною, формою, типом поліграфії та іншими параметрами.

Переважна частина цієї продукції виготовляється з двох матеріалів: ви можете замовити пакети з логотипом з поліетилену або з паперу. При цьому використовуються поліетилен, як високого (ПВТ), так і низького тиску (ПНТ).

  • Плівка з поліетилену високого тиску більш еластична, вона відмінно тягнеться в будь-якому напрямку. Цей матеріал прекрасно підходить для виготовлення рекламної продукції – пакети ПВТ ​​з логотипом виходять яскравими, стильними і барвистими. На ПВТ можна нанести поліграфію високої якості.
  • Поліетилен низького тиску (ПНТ) тягнеться набагато гірше, плівка видає характерний звук.

Поліетилен прекрасно підходить для виготовлення пакувальної продукції. Цей матеріал порівняно дешевий, легкий в обробці, витримує великі навантаження, на ньому легко друкувати. Поліетиленова плівка може витримати до декількох десятків кілограм, її можна зробити різної товщини, кольору, розмірів. Особливо довговічний і міцний поліетилен низького тиску. Можна сказати, що це ідеальний матеріал для даної продукції.

Є один невеликий нюанс, який стосується поліетилену і продукції, виготовленої з нього – це забруднення навколишнього середовища. Даний матеріал практично не розкладається в природі і тому щороку мільйони тонн поліетилену потрапляють на звалища. Проблема дуже гостро стоїть у всьому світі і в ряді країн приймаються заходи (іноді жорсткі) для її вирішення. Деякі держави повністю заборонили використання поліетиленових пакетів, інші придумують нові способи їх утилізації. Вчені розробили нову рецептуру поліетиленової плівки, яка розкладається в навколишньому середовищі за кілька років.

Другим матеріалом, який активно використовується для виготовлення цієї рекламної продукції, є папір. Активно використовуються різні види паперу: крейдований, крафт-папір, а також багато видів дизайнерського паперу.

З цього матеріалу виходять прекрасні пакети з логотипом на замовлення. Вони дуже стильні, на них чудово наноситься поліграфія. Матеріал швидко розкладається і не забруднює навколишнє середовище.