Щоб купити якісний рюкзак для школярки, варто заглянути на сервіс OLX. Тут можна знайти чимало цікавих пропозицій та різних варіантів. Але щоб вибрати дійсно такий аксесуар, який буде комфортним для спини та сподобається дівчинці, потрібно звернути увагу на певні моменти.

Для школярок молодшого віку

Якщо ви шукаєте рюкзаки для дівчат, які ходять в 1-4 класи, краще зупинитися на легких та зручних варіантах. Такі аксесуари буде комфортно носити на маленьких плечах. Щоб дитині було веселіше вчитися та ходити до школи, краще вибрати варіант з яскравим малюнком. Маленькі дівчатка найчастіше обирають улюблених персонажів мультиків: принцеси, єдиноріжки, квіточки.

Як знайти рюкзак для дівчинки 5-8 класу?

В цьому випадку мало вибрати лише красивий дизайн. Потрібно зосередитися й на інших важливих моментах:

  • об’єм та розподілення маси — щоб аксесуар не став причиною проблем з шиєю та спиною, зверніть увагу на його внутрішню конструкцію (наявність великої кількості кишень різних розмірів стане великим плюсом, адже в них можна покласти різні предмети для розподілення маси);
  • якісний матеріал — потрібно, щоб рюкзак важив небагато, адже з книгами та іншими предметами він стане досить важким, також пам’ятайте про такі характеристики тканини, як водонепроникність, міцність та правильні шви;
  • наявність м’якої спини — спеціальна ортопедична спинка дозволить забути про проблеми з хребтом, варто зазначити, що задня частина повинна мати додаткову вентильовану тканину, щоб шкіра не потіла;
  • лямки — також повинні бути м’якими, щоб не натирати плечі, деякі виробники роблять їх s-подібними, що допомагає розподілити вагу правильно.

Дівчатка старшого віку вже вибирають інші дизайни для свого рюкзака. Сьогодні в моді різноманітні домашні тварини, улюблені персонажі фільмів та мультиків.

Що шукати для підлітка?

Для тінейджера дуже важливо мати стильні аксесуари, які допоможуть створити свій неповторний образ. Але потрібно також звертати увагу на правильну форму рюкзака. Вона повинна бути анатомічною, повторювати всі вигини хребта. Дівчата-підлітки віддають перевагу більш витриманим дизайнам. В цьому випадку краще зупинитися на геометричних малюнках, цікавих формах та трендових відтінках. Дуже важливо, щоб рюкзак чудово доповнював шкільну форму та був комфортним на кожен день.