П’ять звичок у ліжку, які псують ваші стосунки

В ліжку ми не лише займаємось сексом чи спимо – пари часто розмовляють, дивляться фільми, читають… Які звички в ліжку негативно впливають на ваші відносини?

Знаходитися в ліжку в різний час

Один з кращих моментів в сімейному житті: влаштуватися поруч один з одним, в тиші і спокої, коли затишно світить лампа на столику біля ліжка, коли вам не потрібно нікуди поспішати, тому що ви тут, ви вдома, і поруч з вами – ваш коханий, – чому багато хто відмовляється від усього цього?

2. Не враховувати робочий графік один одного

Можливо, у вас вже склалися холостяцькі звички – почитати пару сторінок, коли не спиться, або подивитися шоу по телевізору, поговорити з подругою по скайпу. Вам в офіс до дванадцяти, йому на нараду до дев’ятої. Або у вас завтра іспит, а він, навпаки, успішно здав проект. А ще є хірурги, вчителі … Одна з формул сімейного благополуччя: світло в спальні вимикає той, хто встає раніше. Будь-який компроміс щодо сну безцінний і окупається роками здорового життя.

3. Нічого не говорити один одному

Після довгого дня, дороги додому, турбот і клопоту хто почне звинувачувати вас у тому, що у вас є тільки одна мрія – застрибнути в ліжко, закрити очі і оголосити, що ніч вже настала? Але все ж таки постарайтеся викроїти маленький шматочок зі строкатої тканини дня і для вашого чоловіка (дружини). Кому ж ще розповісти про всі радощі / печалі кожного дня? Не потрібно нічого обговорювати і давати поради, просто поділіться емоціями.

4. Віддавати пріоритет всім, хто дзвонить вам і пише вечорами

Зробіть самій собі послугу і проводіть з почестями Instagram, Facebook і Twitter в коридор. До завтрашнього дня. Якщо ви обидва спите зі смартфонами, це шкідливо з двох причин: по-перше, синій екран ізолює вас емоційно один від одного, по-друге, кольори синього спектра характерні для ранкових променів, і ваш організм відгукується на нього підвищеної бадьорістю. А це означає, що сьогодні ви не випитеся, а згодом недосипання обернеться дратівливістю і нетерпимістю по відношенню один до одного.

5. Манікюр та педикюр

Звичка стригти нігті в спальні… «Сам звук щипців, який раптово і вкрадливо лунає в спальні, здається багатьом суцільним знущанням», – розповідає сімейний терапевт Беккі Ветстоун (Becky Whetstone) з Літтл-Рок в Арканзасі. Цей висновок вона зробила, неодноразово слухаючи скарги від своїх пацієнтів саме на цю звичку.

Поділись


Новини партнерів