Як поліпшити стосунки з чоловіком: ТОП-7 правил

Стосунки – це постійна робота. Жіночий Світ розповість тобі про те, як завжди залишатися в хороших відносинах в парі і бути цікавою для свого чоловіка.

Отже, існує сім основних правил, які допоможуть тобі без зусиль поліпшити твої стосунки з партнером.

Говори “дякую” своєму коханому кожного дня

І неважливо, чи буде це “спасибі” за помиту тарілку, винесене сміття, прогулянку з собакою або генеральне прибирання квартири. І не сприймай його зусилля як належне, чоловіки люблять похвалу.

Завжди приймай його сторону

Іноді так заманливо грати адвоката диявола, але твій коханий чоловік може потребувати підтримки. Ти не зобов’язана поділяти його погляди, але прибережи свої коментарі на потім, іноді достатньо просто вислухати і поставити пару навідних запитань.

Придбай нову сексуальну білизну

По-перше, це привнесе в інтимне життя трохи різноманітності, по-друге, ти покажеш чоловікові, що поважаєш його і хочеш завжди залишатися для нього бажаною (це ніяк не може відбутися в розтягнутих “бабусиних панталонах”).

Відклади телефон

Часто віртуальне життя так затягує, що ми перестаємо звертати увагу на дійсно важливі речі. Твоя кохана людина чимось пригнічена, але тобі приємніше подивитися чергове відео з милим котиком? Прояви терпіння і вислухай чоловіка.

Завжди питай, як пройшов його день

Це маленьке і зовсім звичайне питання може мати велике значення для твого чоловіка. Він буде впевнений, що небайдужий тобі.

Намагайтеся вечеряти разом

Сучасний світ з його неймовірним динамічним темпом залишає так мало часу на себе і близьких, але тобі варто спробувати викроїти хоча б півгодини на спільну вечерю з коханою людиною.

Цілуйтеся на публіці

Навіть якщо ви вже сто років разом, це не означає, що романтика померла. Відчуйте себе підлітками, які зніяковіло цілуються в парку.

Поділись


Новини партнерів