ТОП-5 типів жіночої сексуальності

Кожна представниця прекрасної половини людства унікальна і сексуальна по-своєму. Жіночий Світ пропонує тобі дізнатися про основні різновиди жіночої сексуальності.

Існує п’ять основних видів жіночого темпераменту і бажання в ліжку.

Жертва

Вона спокійно може розридатися після сексу. Від інтиму не відмовляється, але впевнена, що нею нахабно користуються і нічого не дають натомість. Деякі чоловіки, інтуїтивно відчуваючи її безвідмовність, власне, так і роблять.

Рабиня

Бажання чоловіка для неї – закон. Вона збуджується від однієї думки, що зараз прийде господар і швидко, але потужно віддячить за вчасно приготовану вечерю. Можливо навіть з елементами садо-мазо. Ініціатива для неї – принести коханому каву в ліжко або збігати в аптеку за пачкою презервативів.

Сніжна королева

Вона взагалі не знає, що таке оргазм. І в ліжку теж: спочатку заграє, а як підеш в бій – все, перехотіла. Найприкріше, що задоволення від своєї шкідливості зазноба все одно не отримує.

Господиня

У дитинстві-юності її сильно ображали, і тепер вона мстить. Причому принижуючи партнера, вона його любить. Правда, якщо чоловік надумає бешкетувати, його чекає урок виховання, довгий і нещадний. І пристрасний секс в якості заохочувального призу.

Афродіта

Вона дає коханому побути господарем, потурає його слабкостям і готова експериментувати до ранку. Хоча іноді бере кермо влади в свої руки, і підкорятися доводиться вже партнеру. Але це для різноманітності. Сексуальне задоволення вона отримує практично завжди.

Поділись


Новини партнерів