Різновиди сексуального темпераменту чоловіків і жінок

Те, як ми поводимося в ліжку, багато в чому залежить від нашого сексуального темпераменту. Жіночий Світ пропонує тобі дізнатися про відмінні особливості обох статей, в залежності від темпераменту в сексі.

Існує три основні різновиди сексуального темпераменту, які впливають на формування не тільки нашого характеру, але і зовнішнього вигляду обох статей.

Низький темперамент 

Чоловіки з таким темпераментом, як правило, мають будову, як у танцюристів або легкоатлетів. Таких чоловіків часто обирають романтично налаштовані панянки – через спокійну вдачу вони бачать в них надійних супутників.

Жінки низького сексуального темпераменту дуже вродливі: у них розкішне густе волосся, великі очі, м’які риси обличчя – парадоксально, але високий рівень жіночих гормонів сприяє поміркованості сексуального апетиту. Такі жінки потребують довгих попередніх ласк.

Середній темперамент

Чоловіки із середнім сексуальним темпераментом легко керують своїми бажаннями. Вони можуть бути пристрасними, але ця пристрасть контрольована. Зазвичай у них середня статура, великі риси обличчя, гармонійне співвідношення частин тіла.

Жінки мають на рідкість стабільне особисте життя. Вони швидко звикають як до інтенсивного сексуального життя, так і до самотності. Як і чоловіки цього темпераменту, вони відмінно складені, у них досить сильна конституція організму.

Високий темперамент 

Люди з таким темпераментом настільки привабливі, що встояти перед ними просто неможливо. Вони дуже рано дозрівають, вступають в статеве життя задовго до отримання паспорта, а в зрілому віці відрізняються завидною плодючістю.

Чоловіки з високим темпераментом ненаситні, чарівні і іноді грубі. У них невисокий зріст, низький голос, розвинена мускулатура, часто – різкі риси обличчя. Жінки цього типу невисокі, повненькі, мають пишні груди. Їх голос ніби гіпнотизує, емоційний сміх – заразливий, а здатність отримувати десять оргазмів в хвилину викликає заздрість.

Поділись


Новини партнерів