Якою косметикою можна користуватися разом з чоловіком

Деякі косметичні засоби можна використовувати як жінкам, так і чоловікам. Тому, якщо ти опинилася в чужій ванній, знай, серед пляшечок чоловічих засобів по догляду є продукти, які можна сміливо запозичити для себе.

Реклама нав’язує нам, що жінка повинна виливати на себе тонни бальзамів, скрабів, тоніків та інших засобів, щоб бути завжди молодою і красивою, а чоловікові для краси потрібен тільки шампунь проти лупи і дезодорант.

Однак існує ряд засобів по догляду, які можна запросто використовувати на двох.

Засоби для вмивання

У чоловічій косметичці засоби для вмивання стоять на першому місці. Чоловіки схильні до появи акне, оскільки їх шкіра товстіша і рівень колагену в ній вищий. Процес вироблення себума (секрету сальної залози) відбувається активніше і через це чоловіча шкіра більш жирна, ніж жіноча. Прості вмивання водою не допоможуть позбутися від бруду і жиру, які накопичилися за день.

Ви можете сміливо ділити один на двох гель для вмивання за умови, що твоя шкіра також схильна до жирності.

Засоби для волосся

Проблеми зі шкірою голови як у жінок, так і у чоловіків абсолютно однакові. Відмінність тільки в тому, що чоловіки стрижуться частіше і тому волосся не так сильно січеться. Основний ворог шкіри голови – це лупа. Шампуні різних торгових марок випускаються окремо для жінок і чоловіків, але по ефективності вони абсолютно нічим не відрізняються. Хіба що в чоловічий шампунь додають ментол і у нього характерний запах, але в усьому іншому різниці немає.

Бальзам для губ

Бальзам для губ – це засіб, необхідний всім. Уяви, як страждають губи твого коханого в зимовий час. Чоловіки схильні обирати безбарвні бальзами в непомітній упаковці, і краще без виразного запаху. Багато дівчат шукають того ж. Спробуй. Можливо, чоловічий бальзам для губ сподобається тобі навіть більше, ніж свій.

Поділись


Новини партнерів