Як навчитися керувати чоловіком: поради жінкам

Будь-яка жінка хоче зрозуміти, як домогтися від чоловіка бажаного. Для цього потрібно не підлаштовуватися під супутника життя, а йти з ним поруч, використовуючи жіночу чарівність і розум для досягнення цілей, пише Жіночий Світ.

Почавши з декількох головних правил, будь-яка жінка зможе з часом управляти своїм чоловіком.

Довіра партнера 

Справжній чоловік ніколи не підкоритися жінці. Жінка така тонка натура, що може направити чоловіка в потрібне русло за допомогою своїх природних даних. Спочатку потрібно переконати близького чоловіка, що він друга половина для своєї жінки. Навіювання, що сама доля пов’язала дві душі, буде не зайвим.

Чоловіка на п’єдестал 

Ніколи не можна говорити чоловікові, що він не правий, можна тільки злегка натякнути на це, щоб рішення далося йому самому. Створити довірчу обстановку, дивитися прямо в очі, але не постійним тиснучим поглядом, а ніжними усміхненими очима. Похвали при сторонніх і навіть наодинці поселять в чоловіка впевненість в собі, і він буде відчувати себе королем і господарем життя. Головне, робити це ненав’язливо і тонко.

Головна зброя – хитрість 

Наприклад, якщо хочеться купити нову шубу, а чоловік або хлопець не хоче робити такі великі витрати в даний момент, тоді потрібно відзначити, що подрузі чоловік подарував автомобіль. Потім варто згадати про нову шубу і в результаті з двох зол чоловік обере меншу.

Чоловік –  єдиний і неповторний 

Щоб чоловік виконував кожне бажання жінки, потрібно також ставитися і до нього. Зробити його єдиним і неповторним, роздавати компліменти і дарувати подарунки. Все добро, любов і пристрасть, які отримає чоловік від жінки, повернеться до прекрасної дами в триразовому розмірі. Головне не бути жорсткою жінкою, і не забороняти зробити крок без вашого відома.

Поділись


Новини партнерів