Як зберегти відносини після зради

Невірність завдає сильного болю, але роман або інтрижка на стороні ще не означає кінець відносин. Хто б з вас не зрадив – можна спробувати знайти вихід з цієї складної ситуації.

Є кілька головних правил, які можуть допомогти зберегти відносини після зради.

1. Чесність. Відверте спілкування в парі дуже важливо, якщо хтось із вас викрив іншого в невірності – це марно заперечувати. Як відомо, щиросердне зізнання пом’якшує покарання, а вже каяття неодмінно знайде шлях до обманутого серця.

2. Благання про прощення. Потрібно показати обманутій людині, що зрадник дуже шкодує, що завдав болю і змусив страждати близького.

3. Розмова. Якщо обманутий бажає знати всі деталі, краще відверто розповісти про все, навіть якщо це завдасть болю. Дати можливість випустити пар, дати волю гніву і роздратуванню. Ні в чому не суперечити, слухати і погоджуватися. Пам’ятати, що той, хто зрадив – сам винен в тому, що довів до такого стану свою другу половинку.

4. Визначити проблему. З’ясувати, що змусило шукати розваги на стороні. Проаналізувати відносини, щоб зрозуміти, що в них не так.

5. Зробити перерву. Вам обом потрібен час і місце, щоб пережити емоційний стрес, іноді краще почекати і перенести з’ясування відносин на потім, коли обидва хоч трохи заспокояться.

6. Відновити довіру. Почати з поступового зближення, після зради відносини стають неймовірно напруженими, але якщо не спілкуватися, то можна будь-коли відновити втрачену довіру.

7. Поставити перед собою спільну мету. Переконатися в тому, що ви обидва хочете зберегти відносини.

8. Відвідати психоаналітика. Психолог дійсно може морально допомогти у вирішенні проблеми, іноді це єдиний спосіб зберегти відносини.

9. Встановити основні правила відносин. Разом скласти “кодекс відносин”, який регламентує ваші відносини в майбутньому, щоб відчувати себе впевненіше.

Поділись


Новини партнерів