Як не потрапити в тенета одруженого чоловіка

В наші дні вільний чоловік – рідкісний вид. Однак не можна забувати, що під такого представника сильної половини людства часто можуть маскуватися і одружені чоловіки. Ми розповімо, як розпізнати їх і не дати себе обдурити.

Отже, може виявитися так, що чоловік, який тобі цікавий – одружений, якщо він дотримується певних правил маскування.

Загадковість

Твій залицяльник мало говорить про себе, прикриваючи особисті дані поверхневою або загальною інформацією. Ви начебто і спілкуєтеся, не мовчите, але виявляється, що ти не знаєш про свого коханого зовсім нічого, окрім дрібних фактів. І це – вірна ознака того, що кавалер хоче зберегти дистанцію, щоб, бува, не “ляпнути” щось про дружину і дітей.

Мій дім моя фортеця

А як живе твій чоловік? Ти і вдома у нього ні разу не була? Адже у нього вдома “ремонт, і гостей кликати непристойно” або “тимчасово живе безробітний друг, і немає місця для особистого життя” тощо. Що ж, якщо з тебе ще не спали рожеві окуляри, знай – вільний чоловік, завоювавши жінку, як правило, охоче тягне “здобич” до себе в печеру.

Любов і свята

До всього іншого, чоловік постійно зайнятий у свята і вихідні. Те йому потрібно до родичів на весь вікенд, то він їде у відрядження, про яке потім нічого не розповідає або ж просто “лягає спати”, відключивши телефон. Ти, згідно з кодексом закоханої жінки всьому беззастережно віриш і відправляєш листівку по електронній пошті. Тоді як варто задуматися: а чому б коханому не запросити тебе з собою на вихідні все до тих же родичів.

Він занадто охайний

Тобто, у нього все по порядку: робота, сон і ти. Більше нічого. Ні похмілля після зустрічі з друзями, ні ситуацій в пом’ятою сорочкою, ні білизни з веселими мавпочками. Думаєш, він такий акуратний і правильний з власної волі? Звичайно, це можливо. Але, як правило, одягають чоловіка жінки, і вони ж дбають про його розпорядок дня.

Ти не знайома з його друзями і батьками

Тобто, вони або живуть в іншому місті, або діє генеральне виправдання: “Нам так добре вдвох, навіщо йти в гості”. Само собою, приводити коханку до потенційних інформаторів не погодиться жоден нормальний ловелас.

Поділись


Новини партнерів