8 способів сподобатися чоловікові

Існує кілька основних чоловічих особливостей, знаючи які, жінка зможе підкорити будь-якого представника чоловічої статі.

1. Кожен чоловік любить очима. Привабливе вбрання, чарівна усмішка і граціозність, підкріплені вірою у власну неповторність, і він тебе не пропустить.

2. Кожного чоловіка тягне до недосяжного. Здивуй його своєю байдужістю і недоступністю, і він буде бігати за тобою, але тільки за умови легкого натяку на те, що йому пофартить.

3. Кожного чоловіка можна підкорити дитячою наївністю і добротою. Щирий погляд і дитяче розуміння світу приведуть його в таке захоплення, що він захоче піклуватися про тебе до кінця життя.

4. Кожному чоловікові потрібно кудись приткнутися і знайти чиєсь розуміння. Так дай йому таку можливість. Навіть генію, чий дух вільно ширяє в нескінченності, потрібна земна людська підтримка.

5. Кожен чоловік в душі – воїн. І любовна війна не з легких. Тут потрібен досвід, стратегія і різноманітне озброєння. Але війна ця варта перемоги.

6. Кожен чоловік віддає перевагу найкращому. Переконай його, що найкраще – це ти. І він повірить.

7. Кожен чоловік почне нудьгувати, якщо спочатку увірватися в його життя веселим святом, а потім ненадовго зникнути. Якщо життя без тебе стане для нього нестерпним, то вважай, що об’єкт готовий.

8. Кожен чоловік хоче вірити, що все на світі вирішує він. Чоловік не любить, коли його обирають, він хоче сам вибирати. Тому ніколи демонстративно не нав’язуйся, а всі свої кращі ідеї видавай за його власні.

Поділись


Новини партнерів