8 причин пройти повз чоловіка

Часом навіть якщо ви давно знаєте чоловіка, вкрай складно зрозуміти, чи готовий ваш партнер до серйозних стосунків чи ні, чи буде він сумлінним чоловіком або виявиться домашнім тираном. У цій добірці – основні ознаки безперспективного чоловіка, які допоможуть вам не помилитися при виборі.

Він сам вам про це говорить

Часом чоловіки без натяків відразу ж зізнаються, що не готові до серйозних стосунків, а дівчата в свою чергу ігнорують ці слова. В результаті все закінчуються скандалом і образою на партнера.

Не варто витрачати надто багато зусиль, щоб завоювати його прихильність: швидше за все, ви нічого не доб’єтеся. Не будуйте ілюзій, просто прислухайтеся до слів вашого нового знайомого і будьте вдячні йому за чесність.

Скарги, та ще й на колишніх

По-перше, скаржитися на свої колишні стосунки – це вже трохи не по-чоловічому, такі розмови повинні стати першим «дзвіночком». По-друге, є ймовірність, що він просто не готовий брати на себе відповідальність, а будувати відносини з безвідповідальною людиною – це безнадійна справа.

Натяки на секс

Не дивуйтеся, якщо вже на першому побаченні ваш новий друг почне схиляти вас до інтимної близькості: люди, які не готові до серйозних стосунків, вкрай просто ставляться до зміни сексуальних партнерів. Головне, не розраховуйте, що після цього людина зізнається вам у коханні – в більшості випадків все відбувається з точністю до навпаки.

Не може забути останні відносини

Не думайте, що після зустрічі з вами ваш обранець з легкістю забуде свою попередню любов. Чоловікам потрібен час, щоб емоційно відійти від невдалого роману.

А раптом він взагалі одружений?

Як правило, у одружених чоловіків заздалегідь заготовлена ​​історія, яку вони розповідають довірливим дівчатам, намагаючись тим самим переконати їх в серйозності своїх намірів: «Я поквапився з весіллям», «Ми живемо як сусіди», «Не йду через дітей» і т. д. Цю локшину він буде вішати вам на вуха роками, а ви так і залишитеся в ролі коханки.

Рішучий не означає відповідальний

Не встигли познайомитися, а ваш новий партнер вже зізнається вам в коханні і робить пропозицію? Що ж, такого чоловіка явно можна назвати романтичним, але не відповідальним: людина, яка усвідомлює, що таке сім’я і наскільки непросто будувати стосунки, не буде легковажно просити руки і серця у майже незнайомої дівчини. Він, найімовірніше, даватиме багато обіцянок і візьме на себе багато зобов’язань, намагаючись справити враження надійної людини, однак при найменших складнощах він з такою ж легкістю відмовиться від своїх намірів, так як такі люди часто не готові справлятися з труднощами. Не обманюйте себе: по-справжньому надійні чоловіки не поспішають з обіцянками і заздалегідь думають, чи зможуть вони дотримати свого слова.

Усі навколо винні

Якщо ваш співрозмовник постійно скаржиться на щось, будь то батьки, друзі, уряд, начальство і так далі, тим самим виставляючи себе жертвою обставин, то вам попався невдаха по життю. Він таким і залишиться, скільки б ви з ним не няньчилися: це його життєва позиція. І вона йому вигідна, так як вона звільняє його від необхідності робити будь-які дії і дозволяє багато чого собі прощати. Не сподівайтеся, що після того, як ви його морально підтримайте, він підбадьориться – він завжди знайде, на що поскаржитися, будьте впевнені!

Крім того, не слід очікувати від такої людини взаємної підтримки і розуміння: його чутливість поширюється тільки на нього самого.

«Жінка повинна»

Ваш обранець каже: «Мені потрібна така-то і така-то, і ти як раз підходиш»? Очевидно, що такий чоловік не здатний на рівноправні відносини: йому потрібна прислуга, якою він зможе командувати, і йому абсолютно байдужі ваші почуття і інтереси.

Часом такого тирана вкрай складно розпізнати: на початку він з демонстративною повагою ставиться до вашого вибору, уникаючи при цьому демонстрації своїх переваг. Вас же така поведінка має насторожити: якщо людина дійсно поважає свого потенційного партнера, він не тільки запитає про його бажання, а й озвучить свої, щоб прийти до взаємної згоди.

Якщо він часто говорить: «Як ти скажеш», – то, швидше за все, він не вірить в можливість компромісу. Рано чи пізно полюса поміняються: він буде намагатися «виграти» за ваш рахунок.

Поділись


Новини партнерів