Вчені стверджують, що жіноча сексуальність зростає під час депресії

Woman Staring Out Window --- Image by © Rick Gomez/Corbis

Зверніть увагу на жінок, які часто скаржаться на поганий настрій, погоду і апатію. Цілком можливо, що за всім цим ховається величезний сексуальний апетит.

Жінки, які перебувають у депресії частіше за інших, виявляється, володіють пристрасним сексуальним темпераментом.

Так вважають вчені, але це зрозуміло і без них. У таких жінок частіше накопичуються емоції, які потім виливаються в сексі. І це не залежить від того, перебувають вони в даний момент у відносинах з чоловіками або самотні.

Скоріш за все, такі жінки дуже сприйнятливі до подій, що відбуваються в оточуючому світі, і під час сексу вони відчувають себе в безпеці, адже там вони знаходять те, що недоотримали в повсякденності, а саме відчуття близькості. 

Австралійські вчені провели дослідження і з’ясували, що жінки, які схильні до депресії, частіше за інших вдаються до такої розрядки, як секс, і їх підсвідомість серйозно націлена на пошук партнера. Це робить їх більш активними, через що вони схильні змінювати партнерів, але не для різноманітності, а для того, щоб, нарешті, знайти щось своє.

У депресивних жінок потреба в сексуальній близькості висока тому, що вони не впевнені в тому, що можуть викликати інтерес у партнера, і це почуття є стимулом для підтримки рівня інтересу до своєї персони.

Джерело

Поділись


Новини партнерів