Як зрозуміти чоловіка в ліжку

Те, як чоловік поводиться в ліжку, які сексуальні пози йому більше подобаються, може розповісти багато про його характер. Ми пропонуємо разом в цьому розібратися.

Якщо ти хочеш краще пізнати свого партнера, будь уважною.

Існує кілька факторів в поведінці чоловіка в ліжку, до яких варто придивитися.

Як чоловік веде себе під час прелюдії і сексу

Якщо твій партнер піклується про створення романтичної обстановки, запалює свічки тощо – швидше за все, він зробить все, щоб доставити тобі задоволення. Якщо він постійно або хоча б час від часу заглядає тобі в очі під час сексу – це означає, що він відчуває до тебе глибокі почуття і йому небайдужі твої емоції.

Яку позицію він обирає

Якщо йому найбільше до смаку поза “чоловік ззаду”, то це означає, що він – упевнений в собі і любить контролювати ситуацію. Це, безсумнівно, хороші якості, але іноді чоловік може здаватися занадто самовпевненим і вести себе до образливого зверхньо по відношенню до тебе. Це означає, що партнер не любить виставляти свої емоції напоказ – навіть найближчим людям.

Якщо твій чоловік небайдужий до пози “на боці, обличчям один до одного”, це означає, що йому хочеться бути максимально близько до тебе. Це також сигналізує про те, що він може бути не впевнений в твоїх до нього почуттях і потребує того, щоб ти довела йому, що він тобі не байдужий. Як би там не було, а чоловік, що віддає перевагу цій позі, швидше за все, – чутливий і ніжний коханець.

Якщо твій партнер надає перевагу “місіонерській” позі – це означає, що він любить робити все “як треба”, не відступаючи ні на крок від своїх принципів. Швидше за все, він вірний і відданий чоловік, який не підведе тебе в складній ситуації. Всі ці якості роблять його ідеальним партнером для жінок, яким подобається стабільність і впевненість у завтрашньому дні.

Час відразу після сексу 

Це відмінна можливість зрозуміти, що відчуває чоловік до тебе насправді. Якщо, досягнувши оргазму, він відразу ж відвертається, це може означати, що він хоче відгородитися від тебе і твоїх емоцій. Це також може служити тривожним знаком – не виключено, що цьому чоловікові потрібен від тебе тільки секс, і він не відчуває до тебе глибоких почуттів. Втім, перш ніж робити далекосяжні висновки, варто поговорити з ним і сказати, що тобі хочеться, щоб він не відвертався від тебе після сексу.

Джерело

Поділись


Новини партнерів