Чому жінки погоджуються на випадковий секс

Сексуальна поведінка багатьох жінок сьогодні цілком нагадує поведінку чоловічої половини людства. Погоджуючись на випадковий секс, жінка в нинішній час може виправдати свій вчинок цілком обґрунтованими доводами.

Отже, існує кілька аргументів і причин для виправдання подібних інтимних відносин жінки.

Психологічна причина

Наприклад, така як самоствердження. Ну чим не спосіб довести самій собі, що ти приваблива, бажана і могутня, заманюючи щовечора (ну, або щотижня) нового чоловіка, знову і знову проходячи всі етапи атаки, завоювання, підкорення і повалення його з п’єдесталу в цьому чоловічому світі.

Корисно для здоров’я

Цю аксіому жінки передають з вуст в уста і пригрівають на грудях в найрізноманітніших представників чоловічої статі. І навіть якщо чоловік начебто не дуже підходить, клеймо “згодиться, поки не знайду трохи краще” примиряє з його присутністю не тільки на внутрішньому рівні, а й подруги погоджуються на його наявність.

Звичка

У сучасному світі система “стерпиться, злюбиться”, напевно, працює саме так: до тимчасового коханця ми звикаємо, начебто навіть позитивні моменти знаходяться, а там випадково і вагітність наступає, ніби як і склалося щось. Чому б і ні.

Соціальний аспект

Що поробиш, ми живемо в оточенні собі подібних, і їх думка буває важливіше власної. Тому якщо усі навколо з коханцями, то якось некоректно бути однією, навіть обговорити нікого. Так і з’являється хтось на посаду, згадану вище.

 

 

Поділись


Новини партнерів