Про які жіночі секрети краще мовчати

Люди часто називають чесність однією з важливих якостей у партнері, але про деякі речі коханому говорити не варто.

Дійсно, відвертість у всьому, що стосується ваших з чоловіком або хлопцем відносин – це прекрасно. Своєчасно повідомляючи про свої почуття і думки, можна уникнути багатьох недомовок.

Але зайва щирість також іноді стає причиною сварок. Наприклад, якщо жінка часто згадує про минулі відносини, чоловік може справедливо спалахнути. Погодьтеся, адже і нам було б неприємно слухати про колишні пригоди коханого.

Про нинішні симпатії теж краще промовчати. Не можете відвести очей від красивих і сильних рук колеги з сусіднього відділу? Прекрасно, але чоловікові про це краще не говорити. Дізнавшись, що ви розглядаєте чужих чоловіків, він може перетворитися в ревнивця і тирана.

Якщо ваш суджений сам випадково проговорився про те, що у сусідки знизу шикарні довгі ноги, постарайтеся зберегти спокій і не влаштовувати істерику. Якщо будете реагувати на такі фрази надто активно, чоловік може подумати, що ви маєте потребу в ньому більше, ніж він в вас, і почне поводитися як господар становища.

Ну і нарешті, не зачитуйте вголос результати своїх аналізів. Досить сказати «милий, щось мені недобре», точні діагнози і показники озвучувати необов’язково. Чоловікам про таке слухати не дуже подобається.

Поділись


Новини партнерів