Жіночий сексуальний шантаж: три види хитрості

Багато жінок, прагнучи покарати свого коханого за найменшу провину, відмовляють йому в сексі. Які мотиви такої поведінки і що тягнуть за собою наслідки подібного сексуального шантажу?

Отже, існують три головні мотиви для сексуального шантажу.

Плата за подарунки

Якщо чоловік дарує жінці бажаний подарунок, то вона у відповідь обдаровує його підвищеною увагою, любов’ю і ласкою – так вона висловлює своє захоплення. В цьому випадку всім добре – і йому, і їй.

Але, незважаючи на всю радість цієї ситуації, чоловікові може прийти в голову думка про те, що жінка так “старається” лише заради подарунків. Секс стає засобом маніпуляції з боку жінки. Так би мовити – ніякого сексу, поки не отримаю бажане.

На жаль, шантаж такого роду розхитує відносини і позбавляє їх довіри і емоційної глибини, яка так сприяє пристрасному сексу. Де є розрахунок, там вмирають почуття.

Помста і образа

Якщо ви посварилися, то, швидше за все, ні про який секс вам навіть думати не хочеться. Образа вас емоційно розділяє, а це не сприяє близькості.

Звичайно ж, перша думка, що приходить в голову – ні за що не поступатися. Це зрозуміло, але не конструктивно. Погодитися на секс, але залишитися ображеною – теж неправильно, адже негатив нікуди не піде, а буде збиратися і далі.

Буває і так, що твоя образа переростає в помсту. Навіть якщо коханий вибачився, ти хочеш його покарати як слід – відмовляєш в сексі на тривалий час.

На жаль, більшість чоловіків не люблять вибачатися, і часто секс є для них єдиним способом примирення. У цьому випадку ваша відмова сприймається як небажання миритися. У свою чергу, це веде до образи вже з його боку.

Замкнуте коло

Ти хочеш отримати від коханого якісь певні ласки, але він не може вгадати твої бажання. Ти не задоволена і вирішуєш – раз так, то він теж чогось не отримає.

Наступного разу, не отримавши того, що хотів, нещасний “забуває” ще про якісь твоїх потребах – і пішло-поїхало.

Це теж свого роду шантаж: ти мені не дав те, а я тобі в помсту не зроблю того. Вам двом здається, що кожен ігнорує бажання іншого. Непорозуміння накопичується і може привести до повного розриву.

Поділись


Новини партнерів