Як не злякати чоловіка: правила першого враження

Часто, познайомившись з привабливим чоловіком, ти починаєш будувати повітряні замки, не помічаючи, що від нового шанувальника вже й слід прохолов. Чому так відбувається і чим ми відштовхуємо чоловіків при першій зустрічі?

Умовно причини, які можуть перешкодити твоєму щастю, можна розділити на чотири групи.

Зовнішній вигляд 

Щоб сподобатися чоловікові, ти повинна завжди виглядати відмінно, адже познайомиться він з тобою чи ні, залежить саме від першого враження.

Іноді злий жарт може зіграти невдалий макіяж, жахлива зачіска або відсутність манікюру. Також шукай причину невдач в щетині на ногах або пахвових западинах, незапудрених прищиках, жирному волоссі, неприємному запаху з рота, жовтих зубах і таке інше.

Іншими словами, пам’ятай, що потенційний принц дуже велику увагу приділяє твоїй зовнішності. Що, втім, і не дивно, адже він вибрав тебе зовсім не за червоний диплом, вчений ступінь або кулінарні здібності (про які просто ще не знає), а за приємну зовнішність.

Поведінка 

Чоловікові навряд чи сподобається твій різкий тон, занадто відверті розмови і жести. При знайомстві постарайся поводитися якомога скромніше, навіть якщо це – аж ніяк не твоя головна якість. Чоловік, який обрав тебе, повинен побачити невелику кокетливість з твого боку.

Шкідливі звички 

Навряд чи навіть самому далекому від забобонів чоловікові сподобається, що жінка вживає нецензурну лексику, курить або любить випити.

Це не означає, що ти повинна негайно відмовитися від усіх своїх шкідливих звичок. Просто постарайся хоча б при знайомстві скоротити прояв тих з них, які можуть бути сприйняті неоднозначно.

Складний характер 

Якщо у тебе непростий характер, потрібно розкривати його партнеру поступово, і аж ніяк не показувати в перші місяці відносин. Тим більше, потрібно стримувати прояви свого складного характеру на перших хвилинах знайомства.

Щоб представник сильної половини людства прийняв тебе такою, яка ти є, він повинен отримати за це компенсацію, відчути, що саме ти будеш для нього хорошою дружиною або ідеальною коханкою. 

Джерело

Поділись


Новини партнерів