Три головних комплекси в житті чоловіка

Як би сильно чоловіки не намагалися показати нам наскільки вони розумні і сильні, кожен з них при цьому всередині себе в чомусь беззахисний. Ми пропонуємо тобі дізнатися, через що найбільше комплексує чоловіча половина населення.

Комплекси заважають жити всім. Але з ними потрібно боротися.

А для початку потрібно заглянути в корінь проблеми, щоб змогти вирішити її наслідки.

Отже, поговоримо про головні комплекси чоловіків.

1. Нестача грошей

На жаль, сьогодні чоловіча спроможність вимірюється наявністю грошей. Тобто можливістю володіти дорогою машиною або любов’ю жінки, або декількома кредитними картками, або нерухомістю і так далі. Однак рідко хто з чоловіків задається питанням: “На що найважливіше в житті, я витрачу гроші, коли вони будуть?”.

Відповідь на нього зовсім не проста, а якщо добре подумати – може бути приголомшливою. Іноді чоловік забуває, що оточуючі його люди люблять не тільки гроші. Вони цінують також доброту, дбайливість, оригінальність, гумор – все те, чого у нього може бути в надлишку. Чоловік повинен точно знати свої сильні сторони, і те, за що його люблять. Тоді він не буде комплексувати через відсутність чогось на даний момент.

2. Імовірність виявитися підкаблучником

Жінка, у якої від природи сильніше розвинена інтуїція, реально може допомогти порадою, вислухати, підказати і підтримати. Але такі стереотипи як “чоловік не плаче” і “чоловік не повинен висловлювати свої почуття”, роблять спілкування неможливим. Розумний чоловік знайде спосіб дізнатися пораду дружини, дурний – буде мучитися страхом підкаблучника.

Найкращий спосіб подолати цей страх – не звертати уваги на громадську думку. Чоловік просто повинен зробити вибір і зрозуміти – чи живе він своїм життям або життям громадськості.

3. Недооціненість

В основі цього комплексу синдрому невдахи – теж лежить незрілість, інфантилізм. Цей комплекс дуже поширений, тому що чоловіки на генетичному рівні не звикли підкорятися начальнику.

Якщо чоловіка недооцінюють на роботі, найпростіше рішення – це поміняти місце роботи і начальника. Але найчастіше чоловік не збирається міняти роботу. Він буде з’ясовувати стосунки зі своїм керівництвом, вважаючи себе невизнаним генієм, зависаючи в проблемі, як в колисці

Поділись


Новини партнерів